برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

شجاعی مصدوم شد

شنبه، ۱۸ خرداد ۱۳۹۲، ساعت ۲۰:۱۴ — فارس

مسعود شجاعی ملی‌پوش فوتبال کشورمان در جریان تمرین امروز تیم ملی دچار مصدومیت شد

مسعود شجاعی

پس از دیدار محمود احمدی‌نژاد رئیس‌جمهور از تمرین تیم ملی،‌ وی خطاب به بازیکنان اعلام کرد: هر بازیکنی که حرفی دارد تا به من بزند من حاضرم صحبت‌های تک تک شما را بشنوم و حتی یک گوشه بنشینم و با حوصله صحبت‌های شما را گوش دهم اما هیچ بازیکنی صحبتی با احمدی‌نژاد نداشت،‌ گویی که بازیکنان تیم ملی از صحبت کردن با احمدی‌نژاد خجالت می‌کشیدند.

*بازیکنان یک عکس دسته‌جمعی را با رئیس‌جمهور گرفتند که ازدحام زیادی در هنگام گرفتن عکس یادگاری وجود داشت به خصوص هماهنگ کردن عکاسان برای جلوگیری از ازدحام بسیار سخت بود.

*کارلوس کی‌روش از آمدن احمدی‌نژاد به سر تمرینات بسیار خوشحال به نظر می‌رسید و این موضوع از چهره او نمایان بود.

*بازیکنان تیم ملی با دیدن سجادی معاون وزیر ورزش با او به روبوسی و احوال‌پرسی پرداختند.

*در بخشی دیگر از دیدار احمدی‌نژاد از تمرینات تیم ملی بازیکنان در وسط زمین تمرین دور او حلقه زده و دقایقی را به صورت خصوصی با یکدیگر صحبت کردند. در این بخش از صحبت‌های ملی‌‌پوشان با احمدی‌نژاد هیچ‌یک از مسئولین وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال حضور نداشتند.

مسعود شجاعی گویا مچ پایش در جریان تمرین پیچ خورد و همین باعث مصدومیت او شد تا پس از پایان تمرین به یخ درمانی بپردازد. کی‌روش برای لحظاتی در کنار او حاضر شد و با وی صحبت کرد. دکتر خانلری پزشک تیم ملی در مورد مصدومیت شجاعی اظهار نظر قطعی نکرد و گفت: روابط عمومی خبر را روی سایت خواهد گذاشت!

*احمدی‌نژاد پس از حضور در وسط زمین با بازیکنان جلسه‌ای را برگزار کرد که هراز چندگاهی صدای خنده آنها بلند می‌شد، در همین هنگام کارلوس کی‌روش و کادر فنی با سجادی معاون وزیر ورزش و جوانان صحبت می‌کردند. پس از اینکه ۱۵ دقیقه از صحبت‌های احمدی‌نژاد با بازیکنان می‌گذشت، عباسی نیز به کنار آنها رفت.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391