برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

تابش: رویانیان توهم زده، فقط با ایما و اشاره صحبت می کند

شنبه، ۱۱ خرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۴۷ — باشگاه خبرنگاران

قائم مقام باشگاه سپاهان گفت: رویانیان تنها با ایما و اشاره صحبت می‌کند و هنوز به نام باشگاه سپاهان را به طور صریح اشاره نکرده است تا ما از وی شکایت کنیم.

مسعود تابش

محمد رضا تابش قائم مقام باشگاه سپاهان گفت: مدیر عامل پرسپولیس فقط اشاره ای به باشگاه صنعتی داشته است وی نام باشگاه ما را نبرده تا اقدامات قانونی را بر علیه وی انجام دهیم.

تابش در ادامه اظهار داشت: رویانیان دچار توهم شده که صحبت هایش بر قرار داد بستن تیم ما با بازیکنان با رقم های بالا مطرح کرده است ما بر اساس بودجه مشخص مان با بازیکنان قرار داد می بندیم وچیزی فراتر از آن عمل نمی کنیم.

قائم مقام باشگاه سپاهان تصریح کرد: وی از فینال جام حذفی در مورد تیم ما صحبت هایی مطرح کرده است که همه ی این صحبت‌ها پوچ و بی اساس است اگر ثابت شود که منظور رویانیان باشگاه سپاهان است جواب محکمی به او خواهیم داد.

وی در مورد وضعیت دهنوی گفت: ما با دهنوی قرار داد داخلی بستیم و یک مقدار پول هم به حسابش واریز کرده ایم و به طور قانونی این بازیکن متعلق به باشگاه سپاهان است و پرسپولیسی‌ها نمی توانند وی را از تیم ما جدا کنند.

وی در مورد اردوی تیم سپاهان بیان کرد: با برنامه ریزی کرانچار قرار است ۱۷ خرداد یک اردو در ترکیه برپا کنیم و چند بازی تدارکاتی هم در آنجا خواهیم داشت.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391