برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

تلاش راه آهنی‌ها برای تغییر نام در اول فصل

سه‌شنبه، ۷ خرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۰:۱۵ — باشگاه خبرنگاران

مسئولان باشگاه راه آهن در پی ثبت نام سورینت در سازمان لیگ هستند و می خواهند از فصل جدید با نام جدید سورینت در رقابت های لیگ برتر شرکت کنند.

تیم راه آهن

به نقل از یک مقام آگاه در تیم راه آهن مراحل قانونی تغییر نام در حال اجرا است و مسئولان این باشگاه امیدوارند از ابتدای فصل بتوانند با نام سورینت در رقابت های لیگ برتر شرکت کنند در هر حال مدیران این باشگاه اصراری برای تعجیل در تغییر نام ندارد ولی امیدوارند با اقدامی که انجام می دهند نام راه آهن را به سورینت تغییر دهد.

برنامه ریزی و عقد قراردادهای تجاری

مسئولان تیم راه آهن با تشکیل جلسه ای با حضور کارشناسان برنامه ۵ ساله برای این باشگاه تدوین کردند از این رو طبق این برنامه عقد قراردادهای بلند مدت با بازیکنان و دیگر مراحل بلند مدت کار به ترتیب در دستور مسئولان این باشگاه قرار می گیرد.

از سوی دیگر مسئولان تیم راه آهن به جز پشتیبانی مالی شرکت سورینت با دیگر شرکای تجاری قوی پیمان همکاری بسته است و با جذب اسپانسر های خوب قصد دارند با قدرت در ادامه رقابت‌ها شرکت کنند

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391