برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

گزارش تمرین آبی‌پوشان: قلعه‌نویی آمد، سر و کله بازیکنان پیدا شد!

پنجشنبه، ۳۰ خرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۹:۰۹ — فارس

تمرین تیم فوتبال استقلال با حضور امیر قلعه‌نویی و تعدادی از بازیکنان جدید این تیم برگزار شد.

تیم استقلال

تیم فوتبال استقلال اولین جلسه تمرینی رسمی خود را بعد از بازگشت امیر قلعه‌نویی از سفر از ساعت ۱۷:۳۰ امروز در کمپ زنده یاد حجازی برگزار کرد. آبی‌پوشان که نزدیک به دو هفته است تمرینات خود را به صورت نصفه و نیمه استارت زده بودند امروز تعدادی از بازیکنان جدید را به ترکیب خود اضافه کردند. احمد جمشیدیان، محمدمهدی نظری و فردین عابدینی بازیکنانی بودند که امروز اولین جلسه تمرینی خود را با استقلال انجام دادند.

همچنین آرش برهانی و سیاوش اکبرپور به همراه فردین عابدینی بازیکنانی بودند که با استقلالی‌ها کارهای تاکتیکی را پشت سر گذاشتند.

* در ابتدای تمرین مجید صالح برای بازیکنان صحبت کرد و سپس بازیکنان زیر نظر حاج قاسم بدن‌های خود را گرم کردند، برنامه بعدی تمرین طبق دستورات مجید صالح حمله به سمت دروازه بود.

*قبل از شروع تمرین اکثر بازیکنان که یک به یک خود را به کمپ استقلال می‌رساندند سراغ امیر قلعه‌نویی را گرفتند و همین که متوجه می‌شدند او از سفر برگشته خواستار لباس‌های تمرینی خود بودند. برخی از بازیکنان تصور می‌کردند تمرینات همچنان نصفه و نیمه برگزار می‌شود.

*احمد جمشیدیان قبل از آغاز تمرین به سمت رختکن استقلال رفت و از سرمربی این تیم رخصت گرفت و پس از تحویل البسه وارد زمین شد. نکته جالب اینجا بود که بازیکنان جدید سبزپوش شده بودند و لباسی متفاوت با دیگر بازیکنان داشتند.

*حدود ۲۰ نفر از طرفداران استقلال در تمرین امروز این تیم حاضر بوده و مطابق معمول همیشه در فصل نقل و انتقالات سراغ بازیکنان جدید را می‌گرفتند. تعدادی از طرفداران استقلال در خصوص وضعیت تیموریان، آرش افشین و دیگر بازیکنانی که شایعه حضور آنها در این تیم شنیده می‌شود صحبت‌هایی را انجام دادند.

*امیر قلعه‌نویی که با لباس غیر ورزشی برای تمرین حاضر شده بود در ابتدا با بازیکنان صحبتی انجام نداد. وی در گوشه‌ای روی نیمکت نشست و با میرشاد ماجدی به صحبت پرداخت. سرمربی تیم استقلال در خصوص قرعه‌کشی لیگ قهرمانان صحبت‌هایی را با اعضای کادر فنی و سرپرست این تیم انجام داد. نکته جالب ابراز خوشحالی اعضای تیم استقلال از قرعه‌ای که نصیبشان شده، بود.

*چمن کمپ استقلال نسبت به چند روز گذشته کوتاه شده و از شرایط نسبتا خوبی برخوردار است. ضمن آنکه کارگران همچنان برای احداث سکوها در حال کار هستند.

*دکتر نوروزی و میرشاد ماجدی از حاضرین تمرین استقلال بودند و البته منصور پورحیدری که در این مدت به صورت مستمر در تمرینات حاضر شده بود امروز در کمپ استقلال شرکت نداشت.

*حمید بابازاده مربی گلرهای استقلال امروز با سیدحسین حسینی تمرین کرد.

*تمرین امروز آبی‌پوشان با حضور ۱۷ بازیکن برگزار شد که نیمی از این بازیکنان را نفرات جوان و پایه استقلال تشکیل می‌دادند.

*محمد قاضی و پژمان نوری دو بازیکنی که به تازگی با آبی‌پوشان قرارداد امضا کرده‌اند از روز شنبه در تمرینات استقلال شرکت خواهند کرد.

*بازیکنان تیم استقلال فردا را به استراحت می‌پردازند و از روز شنبه تمرینات این تیم با تعداد نفرات بیشتر سر و شکل خواهد گرفت.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391