برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

لیست پر هیاهوی آقای کامپیوتر

چهارشنبه، ۸ خرداد ۱۳۹۲، ساعت ۲۲:۱۹ — گل

از طریق شما اعلام می کنم که با توجه به لیست بازیکنان مورد نظر ما دنبال بازیکنان با کیفیت و تراز اول هستیم و نمی خواهیم فردا در کوران مسابقات دستمان خالی بماند و ما نتوانیم در میادین مو.فق باشیم

حمید زینتی زاده و حمید زینی زاده

تراکتور سازی در بازار نقل وانتقالاتی امروز خبر ساز بود ودر واقع بیشترین اخبار حول وحوش این تیم می چرخید ، از جمشیدیان تا نکونام واز حامد لک تا علی کریمی همه وهمه مربوط به این تیم تبریزی بود ، دقایقی پیش خبر نگار سایت گل برای پیگیری اخرین خبر های مربوط به این تیم با زینی زاده مدیر عامل این باشگاه در تماس بود که ماحصل این گفتگو از نظرتان می گذرد .

بازار را غروق کرده اید ؟

ما از دیروز بعد از ظهر بطور جدی وارد عمل شدیم تا بنوعی فرصت چند روزه از دست رفته را هم جبران کنیم ، لذا با گزینه های مورد نظر وارد گفتگو شدیم که فعلا کارمان ادامه دارد و تا پایان روز شنبه به نظرم بیشتر کار هایمان را تمام خواهیم کرد .

امروز چه بازیکنانی قطعی شدند ؟

تنها بازیکن قطعی ما حامد لک بود که بمدت دو سال با ایشان قرار داد بستیم که احتمالا در قالب سهمیه سرباز هم از او استفاده کنیم که این می تواند برای هر دو طرف مفید واقع شود .

جمشیدیان وکریمی و... چه خبر ؟

با جمشیدیان و چند بازیکن دیگر صحبت های مقدماتی را انجام داده ایم ولی نتیجه نهای وتنظیم قرار داد برای روز جمعه برنامه ریزی شده است ، در مورد علی کریمی نیز همانطوری که گفتم خودمان مستقیما با ایشان مذاکره ای نداشته ایم ولی از طریق بعضی دوستان پیام های رد وبدل شده است .

پس با این حساب تا جمعه تهران هستید ؟

من با آخرین پرواز امشب خود را به تبریز می رسانم تا فردا ( پنجشنبه ) نیز با بازیکنانی که در تبریز حضور دارند عقد قرار داد کنیم ودوباره روز جمعه به تهران بر می گردم تا کار بازیکنان مورد نظر را در تهران تمام کنم .

نام های مختلفی از بازیکنان تراز اول کشور بگوش می رسد ؟

بله من این خبر را تائید می کنم واز طریق شما اعلام می کنم که با توجه به لیست بازیکنان مورد نظر ما دنبال بازیکنان با کیفیت وتراز اول هستیم ونمی خواهیم فردا در کوران مسابقات دستمان خالی بماند و ما نتوانیم در میادین مختلف از لیگ تا حذفی ویا قهرمانان اسیا کارمان را به اما واگر بسپاریم .،بخاطر همین موضوع چندین گزینه ما در اردوی تیم ملی بسر می برند که باید منتظر برگشت آنها باشیم تا نسبت به جذب آنها مستقیما وارد گفتگو شویم هر چند اقدامات اولیه را در خصوص بعضی از گزینه‌ها انجام داده وخواهیم داد .

تکلیف دستیاران جلالی چه شد ؟

در این رابطه همانطوری که اعلام شد آقای جلالی یک گزینه خوب را بنام آقای چراغپور به همراه دارند وبرای بقیه نفرات باید با حوصله عمل کنیم ودر این رابطه گزینه های بومی هم داریم که باید در تبریز در مورد آنها با سر مربی تیم هماهنگ شویم .

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391