برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

از ترکیب مسقط چند نفر در دوحه بازی می کنند؟

پنجشنبه، ۲ خرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۳۴ — گل

نفراتی مثل سیدجلال حسینی، پژمان منتظری ،خسرو حیدری ، جواد نکونام،مجتبی جباری،محمد رضا خلعتبری ،مسعود شجاعی و رضا قوچان نژاد به ترکیب اضافه می شوند

تیم تیم ملی ایران

شاید یکی از دلایلی که می توانیم به آن امیدوار باشیم و شکست سنگین در مسقط را جدی نگیریم تغییر۹۰-۸۰ درصدی ترکیب تیم ملی در بازی با قطر خواهد بود چرا که می دانیم با اضافه شدن لژیونرها،استقلالی‌ها و خلعتبری از تیمی که در مسقط به میدان رفت شاید تنها دو نفر در دوحه به میدان بروند.یکی از این دو نفر کسی نیست جز رحمان احمدی - که به احتمال فراوان به داوری و دو گلر جوان دیگر تیم ملی ترجیح داده می شود- و نفر دوم هم از بین احسان حاج صفی و پژمان نوری برای پست مدافع چپ انتخاب خواهد شد.البته ممکن است در حالاتی خاص این تعداد به چهار یا پنج نفر هم برسد که بستگی به سیستم انتخابی کی روش برای بازی با قطر دارد.

ظاهرا برای ترکیب تیم ملی دربازی با قطر باید منتظر به میدان رفتن نفراتی مثل سیدجلال حسینی، پژمان منتظری ،خسرو حیدری ، جواد نکونام،مجتبی جباری،محمد رضا خلعتبری ،مسعود شجاعی و رضا قوچان نژاد در ترکیب اصلی بود .


شاید اگر قرار باشد کی روش مثل بیشتربازی هایش با سیستم ۳-۳-۴ بازی کند می توان احتمال بازی حدادی فر یا حتی ابراهیمی را کنار نکونام و جباری در نظر گرفت .در این میان اگر قرار بر استفاده از سیستم ۲-۴-۴ باشد – که کی روش در مصاف با عمان از آن بهره برد و شاید برای گول زدن قطر باشد – می توان در نظر گرفت که بازیکنانی مثل محمد نوری،حدادی فر یا مسلمان در بال راست یا چپ به کار گرفته شوند که امکان این تغییر زیاد نیست.

همچنین در این شرایط و با این سیستم می توان احتمال داد حسین ماهینی که مقابل عمان به میدان رفت باز هم در دوحه فیکس باشد و خسرو حیدری یک خط جلوتر از او در پست هافبک راست به میدان برود.

در این سیستم مثل بازی دیروز مقابل عمان پژمان نوری و احسان حاج صفی می توانند مدافع و هافبک چپ باشند و به صورت کشویی جای خود را تغییر دهند.

اما اگر به همان سیستم ۳-۳-۴ مورد علاقه کی روش برگردیم این احتمالات کمرنگ می شود چرا که حیدری به دفاع راست باز خواهد گشت و از بین پژمان نوری یا حاج صفی یکی باید مدافع چپ باشد .همچنین در صورت به کارگیری این سیستم احتمالا خلعتبری و شجاعی در بال راست و چپ به میدان می روند و قوچان نژاد مهاجم نوک خواهد بود اما اگر قرار بر استفاده از سیستم ۲-۴-۴ باشد شاید زوج گوچی- شجاعی از ابتدا به میدان برود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391