برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مدیرعامل تراکتور:کریمی به خاطر تعصب به تبریز نمی آمد

دوشنبه، ۲۷ خرداد ۱۳۹۲، ساعت ۰۹:۴۱ — گل

بهانه مصاحبه با زینی زاده که مدیر خوش مصاحبه و اهل ارتباطی است شرایط تراکتورسازی و شخص علی کریمی است. آنها در سرعین گوش به زنگ تیم ملی و یکی دو ملی پوشی هستند شاید تراکتوری شوند

*خیلی ازهواداران ازحضورکریمی درتراکتورسازی شوکه شدند.دراین چند سال اخیرکریمی به خاطردرگیریی که با طرفداران تراکتورداشت همیشه ازحضوردرتبریز سر بازمی زد وبه بهانه های مختلف همراه کاروان پرسپولیس یا استیل آذین به تبریز نمی آمد؟

ببینید علی کریمی یکی ازسرمایه های فوتبال ما بشمارمی رود. تعصبات کریمی قابل تقدیروقدردانی است اوبه خاطرتعصباتی که به تیمش داشته به تبریزنمی آمد واگرگله وناراحتی داشت به خاطر تیم بود نه خودش . همچنین هواداران تراکتورسازی هم همیشه تعصب این تیم را داشتند که این موضوع غیرقابل انکاراست . حال کریمی به تراکتورآمده وحتم بدانید وی مورد حمایت صددرصد طرفداران متعصب تبریزی خواهد بود.امیدوارم تراکتورسازی با این بازیکنان جدید به اوج برسد.

*اما طرفداران پرسپولیس ازاین قضیه ناراحتند؟

رنگ پیراهن تراکتورسازی هم مانند پرسپولیس قرمز است و ما مشکلی با هم نداریم . اما در عین حال به نظر من همه ما در هرجاییکه هستیم باید قدراسطوره‌ها وبزرگان فوتبالمان را بدانیم وبه آنها ارزش بدهیم .

*منظورتان به اختلاف دایی وکریمی است؟

خیر،من نام شخص خاصی را نمی برم.بلکه کلی می گویم. باید پشتیبان بازیکنان بزرگ باشیم و به آنها بها بدهیم.

آیا بابت حاشیه های احتملی حضور کریمی نگران نیستید؟

علی کریمی یکی ازبازیکنان بزرگ کشورما محسوب می شود و اتفاقا حضور تو از حاشیه‌ها و مشکلات می کاهد . هرمربی ای دوست دارد یک بازیکن باشخصیت مثل کریمی در تیمش باشد.

*اسدی هم گفته پیراهن و بازوبند را به کریمی می دهد؟

درجلسه ای که با کریمی داشتیم وی ادعایی برای بستن بازوبند کاپیتانی نداشت ، کادرفنی باید تصمیم بگیرد بازوبند به کدام بازیکن برسد وبه همین دلیل ما همه چیز را به مجیدجلالی واگذارکردیم.

*ظاهرا برای قهرمانی جزم کردید؟

هیچ ادعایی برای قهرمانی نداریم. اما شرایط رسیدن به این مقام را داریم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391