برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

واعظ آشتیانی:شوالیه را می انداختم در سطل آشغال!

جمعه، ۳ خرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۰:۵۲ — گل

مدیر عامل سابق استقلال گفت: به من هم پیشنهاد می شد، القاب شوالیه و امثال آن را خریداری کنم، اما به محض اینکه این القاب را می شنیدم، آن‌ها را در سطل آشغال می ریختم.

امیر واعظی آشتیانی

امیررضا واعظ آشتیانی گفت: فضای فوتبال به سمت لومپنیزم و چاپلوسی سوق پیدا کرده و به هیچ وجه به مدیریت در استقلال فکر نمی کنم، فعلاً فوتبال ارزانی آدم های چاپلوس، دلقک و لوده باشد، بهتر است.

وی افزود: زمان مدیریت من در استقلال به تمام بازیکنان به یک اندازه پول می دادم، بیشترین درصدی که یک بازیکن نسبت به سایرین دریافت می کرد پنج یا ۱۰ درصد بود، اما حالا اختلاف پرداختی‌ها ۶۰ درصدی است.

آشتیانی ادامه داد: من نمی دانم پاداش درهمی استقلال چه شده است و از فتح اله زاده باید بپرسید که آن پاداش‌ها را چه کار کرده است.حداقل به جرأت می توانم بگویم که هیچ بی انصافی در زمان مدیریتم انجام نداده ام و حق و حقوق بازیکنان را به حسابشان واریز کردم.مدیر عامل سابق آبی پوشان خاطرنشان کرد: من هم می توانستم شوالیه باشم، اما ترجیح دادم که خودم باشم و این القاب را در سطل آشغال می ریختم چون آنقدر به کارم وارد بودم که احتیاجی به القاب بیهوده نداشته باشم.وی در پایان گفت: سؤالات شما را افرادی باید پاسخ دهند که ادعای حرفه ای گری می کنند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391