برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

آخرین وضعیت شماره ۸ و ۹ پرسپولیس; امکان دارد انصاری‌فرد مسافر اروپا شود، کریمی اراده کند قرارداد می‌بندد

یکشنبه، ۱۲ خرداد ۱۳۹۲، ساعت ۲۱:۰۲ — فارس

مدیر برنامه‌های کریم انصاری‌فرد و علی کریمی آخرین وضعیت این دو نفر را تشریح کرد.

علی کریمی و کریم انصاری فرد

محمود فاضلی، ابتدا در خصوص احتمال حضور انصاری‌فرد در اروپا اظهار داشت: با توجه به پیشنهادهایی که انصاری‌فرد دارد همه چیز امکان دارد برای این بازیکن اتفاق بیافتد اما هر وقت توافق و امضاء شد خبر نهایی را اعلام خواهیم کرد. زمانی مشخص نمی‌کنیم چون کار شیطان است.

وی در خصوص آخرین وضعیت علی کریمی و پیشنهاد از امارات و قطر نیز گفت: کریمی یکی از معدود بازیکنانی است که اگر اراده کند، می‌تواند سریعاً قرارداد ببندد. ایشان با بازیکنان معمولی فرق دارد چون چهره‌ای بسیار شناخته شده است.

وی ادامه داد: کریمی بازیکنی است که وقتی می‌خواست از بایرمونیخ خداحافظی کند فردی مانند رومینیگه ۵ دقیقه درباره او و فوتبالش حرف زد و جایگاه او را تشریح کرد. البته متأسفانه الآن سوءتفاهماتی برای او اتفاق افتاده است.

فاضلی ادامه داد:‌ کریمی بعد از بازی عصبی شده و حرفی زده، این نشان از این است که او با دل و جانش برای پرسپولیس بازی می‌کند و بعد باخت درباره چک‌های پاس نشده حرفی نمی‌زند. کریمی اگر بخواهد صد درصد جا برایش حتی در این سن و سال و وضعیت برای عقد قرارداد وجود دارد و این موضوع نگرانی ندارد

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391