برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ویسی: گفته بودم مستقیم به جام‌جهانی می‌رویم و به من خندیدند

چهارشنبه، ۲۹ خرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۲۱ — ایسنا

سرمربی تیم فوتبال استقلال‌ خوزستان معتقد است، همدلی و خواست بازیکنان از عوامل موفقیت تیم‌ ملی در رسیدن به جام‌جهانی بود.

عبدالله ویسی

عبدالله ویسی اظهار کرد: به نظرم دیدار ایران و کره فراتر از یک بازی بود و بازیکنان تیم‌ ملی با رشادت و شهامتی که نشان دادند، نتیجه‌ای بالاتر از یک برد به دست آوردند و این خرداد به دلیل این‌ که تیم‌ ملی توانست به سه برد دست یابد، فراموش‌نشدنی خواهد بود.

وی ادامه داد: جزو معدود مربیانی بودم که از روز اول گفتم که ایران به جام‌جهانی آن هم به صورت مستقیم صعود می‌کند. بعد از شکستی که ایران برابر لبنان متحمل شد، هنگامی که مصاحبه کردم و گفتم که تیم‌ ملی به جام‌جهانی می‌رود، همه خندیدند ولی دیدید که ایران با اقتدار و به عنوان تیم اول گروه و خوشبختانه با پیروزی مقابل کره‌جنوبی آن هم در خانه حریف به جام‌جهانی رسید. از طرفداران پر و پا قرص تیم‌ ملی بودم و ایمان داشتم که این بازیکنان و کی‌روش به جام‌جهانی می‌روند؛ چرا که از نزدیک تمرین‌های تیم‌ ملی و انگیزه بازیکنان را دیده و به خاطر همین با یک قلب روشن معتقد بودم که ایران به جام‌جهانی می‌رود. خوشحالم حرفی که زده بودم، عملی شد و به بازیکنان که با تمام وجود بازی کردند، نیز خسته نباشید، می‌گویم. آنها پیروزی بزرگی را نصیب‌ فوتبال ایران کردند که بعد از بازی با استرالیا سالیان سال در خاطرات می‌ماند.

ویسی درباره کیفیت دیدار ایران و کره‌جنوبی هم گفت: برخی مواقع بازی فقط باید دربیاید و به سلامت از آن خارج شد و در چنین دیدارهایی کیفیت مهم نیست. مهم این است که مانند انتخابات چند روز پیش ۷۵ میلیون ایرانی خوشحال شوند.

وی خاطرنشان‌ کرد: تیم‌ ملی کاملا با برنامه مقابل کره بازی کرد و به نظرم در نیمه دوم بهتر بازی کردیم؛ چرا که کره در نیمه نخست فشار بسیاری از نظر روحی - روانی و فنی به ما وارد کرد. مربی کره‌جنوبی نیز قبل از بازی مصاحبه بی‌شرمانه‌ای داشت که به نظرم یک مربی حرفه‌ای این گونه صحبت نمی‌کند و مثل این‌ که جنگ بود که او به این صورت صحبت کرد. خوشبختانه در نیمه اول تیم‌ ملی مدارا کرد و در نیمه دوم نیز گل زد و بازی را کنترل کرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391