برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

سرپرست ذوب آهن: کاش بلاتکلیفی به پایان برسد

سه‌شنبه، ۷ خرداد ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۱۰ — گل

تاریخ نقل وانتقالات با این مسابقات همزمان گردیده وبازیکنان و مسئولان باشگاه برای برنامه ریزی در فصل آتی بلاتکلیفند

تیم ذوب آهن

روزها از پی هم گذشتند و تکلیف تیم ذوب آهن در پلی آف همچنان نامعلوم بود، سرانجام این تاریخ مشخص گردید و پاس همدان و مس سرچشمه برای مشخص شدن رقیب ذوبی‌ها به مصاف هم رفتند از سویی تاریخ نقل وانتقالات با این مسابقات همزمان گردیده وبازیکنان و مسئولان باشگاه برای برنامه ریزی در فصل آتی بلاتکلیفند!

از سوی دیگر کسانی هنوز امیدوارند که با ۱۸ تیمی شدن رقایتهای لیگ برتر این فرصت و تنفس به تیمهای چون ذوب آهن (که فصل پیشین را بعلت قوانین مصوب در عسرت گذارندند) داده شود که با خیالی راحت راهی فصل آتی شوند؛محسن کرباسچی داور بین المللی هندبال که در آستانه چهل سالگی عطای هندبال و شاید شغلی بدون استرس و محیط آرام کارخانه را به لقایش بخشیده و در دو فصل پر فراز ونشیب این تیم را سرپرستی نموده ، از دغدغه هایش میگوید:

ظاهرا با ۱۶ تیمی شدن لیگ موافق نیستید؟

قبل از هرتغییری در لیگ برتر ابتدا باید بسترسازی های لازم انجام و همه جوانب آن بگونه ای که صلاح جامعه ورزش و فوتبال در آن لحاظ شود در نظر گرفته شود، کارشناسی شده وسپس به تصویب برسد ؛شاید بهتر می بود قبل از این تصمیم از همه باشگاههای حاضر در لیگ نظرخواهی میشد چون واقعا مایه تاسف است که استانهایی همچون هرمزگان و خوزستان که با صرف هزینه های هنگفت و داشتن پتانسیل های بسیار قوی به لیگ وارد شده اند با این قوانین کنار گذاشته شوند و از داشتن تیم فوتبال محروم گردند وحتی المهدی هرمزگان بعنوان سرمایه گذار بخش خصوصی به جای تشویق وحرکت به سوی گسترش این تفکر با حذف و اخراج مواجه گردد و از آن سو تیمهای که به لحاظ بحث های انضباطی واصول اولیه تیم داری سابقه ای قابل بحث دارند واز لحاظ امکانات و هوادار قابل مقاسه با تیمهای حاضر در لیگ برتر نیستند به جای ایشان صعود کنند!

شرایط تیم ذوب آهن پیش از رقابتهای پلی آف چگونه است؟

طبیعیا است که کمی حس بلاتکلیفی داریم بازیکنان و مسئولان باشگاه تکلیف برنامه‌ها وچشم اندازخودرا برای فصل آتی نمی دانند ولی با درایت سرمربی وکارهای تاکتیکی وتنوعی که در تمرینات داریم نظم و کلیت تیم به خوبی حفظ گردیده و از آمادگی کامل برای حضور در مسابقه پلی آف برخورداریم .

آینده وعملکرد تیم ذوب آهن در رقابتهای پیش رو را در نهایتا چطور می بینید ؟

با توجه به صحبتها و پیگیری ریاست محترم فراکسیون ورزش مجلس و در خواستهای به حق باشگهای بزرگی مثل آلومنیوم ونفت و... جناب آقای کفاشیان تصمیمی را که به سود اهالی فوتبال وورزش کشور باشد البته امیدوارم همه این فعالیتها و تلاشها وپیگری‌ها به مصداق "گوش اگر گوش تو وناله اگر ناله ماست،آنچه البته به جایی نرسد فریاد است"بی حاصل نباشد زیرا معتقدم قوانین را ما برای رفاه و بهبود امور وضع می کنیم وشاید نتوان آنها را شکست اما می توان به سمت خواسته های به حق ومشروعمان مایلشان کرد، می توان فصل را آتی را بعنوان فرصت تنفس به کاندیدهای سقوط (که عمدتا با صرف هزینه های بسیار و پشتوانه هواداران پرشور یک استان در لیگ حضور یافته اند) با ۱۸ تیم بست و یا اینکه پلی آف را حذف نمود و به بلاتکلیفی تیم ذوب آهن و امثال این باشگاه پایان داد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391