برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ابرقویی نژاد: ما فقط لیست سپاهان را تایید کردیم

یکشنبه، ۲ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۲۵ — گل

سال‌های قبل بازیکنان به صورت مستقیم در هیئت حضور پیدا می‌کردند اما اکنون باشگاه‌ها خودشان با بازیکنان قرارداد می بندند و فقط نسخه های مربوط به هیئت فوتبال به ما ارائه می شود

علی‌اکبر ابرقویی‌نژاد

اظهارات رییس هیئت فوتبال اصفهان نشان می دهد هیچ بازیکنی برای ثبت قرارداد به آن هیئت مراجعه نکرده و تنها لیست قراردادها تایید شده است.

حسین ابرقویی‌نژاد در مورد اینکه شائبه عدم وجود قرارداد بین سپاهان و امید ابراهیمی وجود دارد و چطور با این شرایط این قرارداد این بازیکن در هیئت فوتبال ثبت شده است، عنوان کرد: شرایط قراردادها امسال نسبت به گذشته فرق کرده است، سال‌های قبل بازیکنان به صورت مستقیم در هیئت فوتبال حضور پیدا می‌کردند اما اکنون باشگاه‌ها خودشان با بازیکنان قرارداد می بندند و فقط نسخه های مربوط به هیئت فوتبال به ما ارائه می شود و دیگر ما از شرایط قرارداد اطلاعی نداریم.

رئیس هیئت فوتبال اصفهان در مورد اینکه آیا برگه معرفی امید ابراهیمی را ارائه داده اند،‌ اظهارداشت: بله باشگاه سپاهان اعلام رسمی به هیئت فوتبال در مورد ثبت قرارداد این بازیکنان داشته است.

وی در مورد اینکه اسماعیل حسن زاده اعلام کرده دهنوی از عضویت در هر گونه تیمی محروم است و تا اطلاع ثانوی نمی‌تواند در هیچ باشگاهی حضور پیدا کند، خاطر نشان کرد: همانطور که گفتم بحث ثبت قرارداد دیگر با آن شکلی قدیمی وجود ندارد، این اسامی به هیئت فوتبال اعلام شده و هیئت باید آن‌ها را طبق قانون جدید به فدراسیون اعلام کند. قرارداد‌ها به صورت داخلی بین بازیکنان و باشگاه بسته می شود. اسماعیل حسن زاده روی دستورالعمل قبلی نظر دارد با توجه به شرایط جدید قراردادهای تازه باعث ایجاد شرایط مبهمی بین اعضای فدراسیون شده است. با توجه به این که سپاهان عازم سفر بود ما طبق قانون جدید لیست ارائه شده را ثبت کردیم و دیگر مسئله قرارداد بین بازیکن و باشگاه است. باید این مسئله در آِینده به صورت دقیقی روشن شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391