برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

عباسی: رویانیان رفتنی است

دوشنبه، ۱۰ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۰۹:۴۶ — گل

چون درباره هیئت مدیره به نتیجه نرسیدیم خواستیم که بماند و با همکاری سجادی و هیئت مدیره از بین کاندیداها شخص مورد نظر انتخاب شود.

تفویض بخشی از اختیارات رویانیان به منتقمی بی دلیل نبوده و احتمالا او سرپرست موقت پرسپولیس خواهد شد. عباسی وزیر ورزش از رفتن رویانیان و انخاب مدیرعامل جدید سخن گفته است.وی در پاسخ به این سوال که حمایت شما از رویانیان برای ابقا در باشگاه پرسپولیس چقدر بوده، عنوان کرد: همه باشگاه‌ها مورد حمایت ما هستند و باشگاه استقلال و پرسپولیس نیز حمایت می کنیم و آرزو داریم سلامت باشند. ما از رویانیان خواهش کردیم بیاید و مشغول به کار شود اما با توجه به اینکه وی در جای دیگری مشغول بود شاید صلاح ندیدند ماموریتش ادامه داشته باشد، اما چون درباره هیئت مدیره به نتیجه نرسیدیم خواستیم که بماند و با همکاری سجادی و هیئت مدیره از بین کاندیداها شخص مورد نظر انتخاب شود.

او در پاسخ به خبرنگاری که گفت مردم با انتخاب کامبوزیا به عنوان مدیرعامل پرسپولیس مخالفت کردند که رویانیان ابقا شد، تصریح کرد: در ورزش ما برخی فضا سازی می‌کنند نباید این مسائل را به نام مردم ثبت کرد. رویانیان چند ماه پیش ماموریت داشت. برای بودنش باید تکلیفش را روشن کند. وزارت ورزش و جوانان نظر خاصی در این باره ندارد. فعلا او باشگاه پرسپولیس را اداره کند تا سجادی از میان کاندیداها یک نفر را برای مدیر عاملی باشگاه پرسپولیس تعیین کند. ماندن رویانیان دست ما نیست او کارمند دستگاه نظامی است. افراد دیگری باید بیایند. ما از باشگاه پرسپولیس حمایت می‌کنیم. باید بین کاندیداها بگردند و با همکاری ایشان روند پرسپولیس بهتر شود. من موافقم که با اقتدار کار کنند. در هر حال سجادی مدیرعامل پرسپولیس را تعیین می‌کند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391