برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

عباسی: هیئت مدیره تکلیف رویانیان را مشخص می‌کند

چهارشنبه، ۵ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۱۸:۱۵ — فارس

وزیر ورزش و جوانان گفت: تکلیف رویانیان برای ماندن یا نماندن در باشگاه پرسپولیس را به هیئت مدیره باشگاه واگذار کرده‌ام.

محمد عباسی

محمد عباسی ابتدا در خصوص آخرین وضعیت باشگاه پرسپولیس و کنار رفتن محمد رویانیان از مدیرعاملی پرسپولیس اظهار داشت: ما همیشه برایمان موفقیت استقلال و پرسپولیس مهم‌ترین موضوع بوده است.

از همین رو سعی کردیم تصمیمات درست و قاطعی بگیریم.چند ماه پیش بود که رفتن رویانیان از پرسپولیس مطرح شد. به دلیل عدم موافقت سازمان مربوطه به وی این تصمیم گرفته شد.

عباسی ادامه داد: ما خواهش کردیم تا رویانیان تا انتهای فصل در پرسپولیس بماند و ایشان هم همت کردند و پس از مشورت‌هایی که با خودشان داشتیم این اتفاق افتاد. سپس مقرر شد ما اعضای هیئت مدیره را مجدداً مشخص و آن را تکمیل کنیم.

وی خاطرنشان کرد: الآن هم اعضای هیئت مدیره که اعلام شده است مدیرعامل را انتخاب می‌کنند ولی این موضوع کاملاً ساده است و هرگز پیچیده نیست. قطعاً با یک مشارکت همه چیز درست می‌شود. بالاخره پرسپولیس با تلاش عزیزان مربی بزرگی مثل علی دایی را آورد و به تیم سروسامان خوبی داد. الآن کاملاً شرایط پرسپولیس عادی است و باز هم می‌گویم پرسپولیس و استقلال را با تمام وجود حمایت می‌کنیم.

وزیر ورزش و جوانان در پاسخ سؤالی که برخی از بازیکنان گفته‌اند با رفتن رویانیان در این تیم نمی‌مانند و هواداران و پیشکسوتان نیز اعتراض‌هایی داشته‌اند گفت: من این مسائل را نشنیده‌ام. من همه چیز را به خود هیئت مدیره سپرده‌ام تا تکلیف مدیرعامل را روشن کنند.

وی در پاسخ به سوالی دیگر در مورد صحبت‌های برخی از اعضای اجرایی کمیته المپیک مبنی بر اینکه نمی‌خواهند مجمع برگزار شود، گفت: من درباره مجمع کمیته المپیک زیاد حرف زده‌ام، متأسفانه علی‌رغم حرف‌ها عزیزان اقدامات ناپسندی انجام می‌دهند و همین که همه چیز را معطل نگه داشته‌اند و کار را به ۷ الی ۱۰ ماه طول کشاندند خوب نبود. ما هم به جز تذکر نمی‌توانیم کار دیگری بکنیم و امیدوارم دوستان بار رعایت موارد قانونی در این خصوص بیشتر دقت کنند تا انشالله یکسری کارها و اقدامات ناپسند اتفاق نیافتد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391