برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

عباسی:‌ فقط از بازیکنانی که آمدند تقدیر می‌شود

یکشنبه، ۳۰ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۰۲:۵۲ — فارس

وزیر ورزش و جوانان گفت: حضور بازیکن در لیگ‌های مختلف نظر شخصی است و به سیاست فدراسیون و دولت مربوط نمی‌شود.

محمد عباسی

محمد عباسی پس از جلسه تقدیر و تشکر از ملی‌پوشان فوتبال و فوتسال در خصوص حضور بازیکنان ایران در لیگ‌های اماراتی و اینکه گفته می‌شود برای بازگرداندن خلعتبری باید به عجمان مبلغ ۵ میلیارد تومان پرداخت شود، عنوان کرد: شما با این معادلات آشنا هستید، همه بازیکنان و اعضای محترم تیم‌ها برای پیوستن به تیمی و اینکه در جای دیگری بازی کنند می‌توانند خودشان تصمیم بگیرند و فدراسیون فوتبال عمدتاً با رفتن آنها ممانعت نمی‌کند.

وی ادامه داد:‌حضور بازیکن در لیگ جنبه شخصی دارد و به خود بازیکن ربط دارد، حالا می‌خواهد علی‌ باشد، احمد باشد و یا حسن. فدراسیون و دولت در این زمینه دخالتی ندارند.

وزیر ورزش و جوانان تصریح کرد:‌ ما چنین اقداماتی را مذموم می‌دانیم و اینکه بازیکنان بخواهند به لیگی بروند بستگی به خودشان دارد. حالا برخی بازیکنان هم نسبت به تیم‌هایی تعهد دارند من با کفاشیان صحبت کردم و اعلام کردم که مدیر بازیکنان بیایند و با مسئولان حقوقی صحبت کنیم. ما هر کاری که بتوانیم انجام دهیم در این زمینه خواهیم کرد.

عباسی درباره برگزاری این مراسم اظهار داشت: تجلیل از همه قهرمانان فوتبال و فوتسال انجام شد و تلاش وزارت در این زمینه نیز وجود داشت، من زمانی که پیشکسوتان را می‌دیدم از حضورشان در این جلسه بسیار خوشحال بودم. بضاعت ما این بود که مراسم با این نحو را برگزار کنیم. به نظرم از همه جهت مراسم خوب بود و شما رسانه‌‌ای‌ها باید از افراد و پیشکسوتانی که به احترام مردم در این مراسم حاضر شدند، تجلیل و قدردانی کنید.

وی در خصوص عدم حضور بازیکنانی چون علی دایی، مهدی مهدوی‌کیا و کریم باقری خاطرنشان کرد:‌ این را شما باید از خود افراد بپرسید، برای همین است که من می‌گویم از افرادی که در این مراسم حاضر شدند تجلیل کنید، تا دفعات بعد بازیکنان در چنین مراسمی حاضر شوند، البته اینکه بخواهیم در یک زمان مشخص تمام بازیکنان را هماهنگ کنیم کار سختی است.

وزیر ورزش و جوانان در مورد اینکه آیا پاداشی هم به این تیم‌ها تعلق گرفته است، گفت: ما در سال برای تیم‌های مختلف در سطح رقابت‌های آسیایی و جهانی مراسم تقدیر انجام می‌دهیم و این مراسم به صورت سمبلیک بود، این مراسم پاداش معنوی داشت و برای خود و خانواده‌هایشان سفر مکه در نظر گرفته‌ایم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391