برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

محمد آبشک در سکو : داماش خانه من است

جمعه، ۱۴ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۴۴ — گل

برنامه پنجشنبه شب سکو میهمان ویژه ای داشت . هافبک جوان داماش میهمان ویژه برنامه تخصصی فوتبال گیلان بود

محمد آبشک

آبشک که در روزهاى آخر هفته گذشته مقام جنجالى ترین بازیکن نقل و انتقالات را از دهنوى ربوده بود، ظاهرا بعد صحبت هاى تلفنى با عابدینى، کاملا توجیه شده به نظر مى رسید و دیگر از آن بازیکن سرکش چند روز گذشته کیلومترها فاصله داشت!
آبشک در برنامه سکو با تاکید بر این نکته که بخاطر مردم رشت و هواداران داماش، قرار داداش را تمدید نموده است، به مانند همه ى هم صنف هایش که زمانى در مخمصه گیر مى کنند، شروع کرد از دیوار کوتاه روزنامه نگاران بالا رفتن و مصاحبه هایی را که در چند روز گذشته از جانب او بر روی خبرگزاری‌ها و رسانه‌ها قرار می گرفت را تکذیب نمود! او از داماش به عنوان خانه خود نام برد تا از این طریق دل هواداران را بدست آورد و به شایعاتی که پیرامونش دامن زده شده بود پایان دهد .
وی در گفتگو با پوربخش بیان داشت که به مسئولین پرسپولیس اعلام نموده است که با داماش قرارداد دارد و اگر خواهان پیوستنش هستید با مدیرعامل باشگاه مذاکره کنید. آبشک همچنین در این برنامه شرح مختصری از سوابق بازی اش ارائه داد و از علاقه وافرش به شهر باران و تیم داماش سخن گفت.
خب خدا را شکر که داستان آبشک همه ساخته ذهن فعال روزنامه نگاران بود و از اولش هم دروغ بود! فقط یک پرسش که دوست داریم آبشک و همه ى بازیکنانى که زمانى به بن بست مى خورند و به صورت روزنامه نگاران چنگ مى زنند به آن پاسخ دهند: استاد اگر شما پس از آنکه کارت را با وکیل على دایى براى آمدن به پرسپولیس تمام کردى و به ناگاه متوجه شدى آن قراردادى که در دفتر باشگاه امضایش کردى، نه قرارداد داخلى که همان توافق نامه اصلى بوده، را پیش از ثبت نهایى باطلش مى کردى بازهم در برنامه سکو این چنین حرف مى زدى، یا که نه حالا در تهران بودى و در حال تهیه یک منزل شیک براى سکونت مى شدى؟
باقى قضایا تا بعد....

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391