برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

آبشک : احتمالش زیاد است که به پرسپولیس بیایم

چهارشنبه، ۱۲ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۵۱ — گل

داماش هم تیم کوچکی نیست اما برای پیشرفت بیشتر می توانم پرسپولیس را انتخاب کنم

محمد آبشک

پرسپولیسی‌ها بعد از عدم موفقیت در جذب قاسم حدادی فر حالا دنبال به خدمت گیری یک هافبک میانی مقتدر هستند. علی دایی دست گذاشته روی محمد آبشک. هافبک جنگنده داماش گیلان که حالا مورد توجه پرسپولیسی‌ها قرار گرفته و پیشنهاد سرخ‌ها را در جیب خود می بیند.

آبشک که به تازگی قبرارداد خود را با داماش برای یک سال دیگر تمدید کرده درباره احتمال حضور در پرسپولیس می گوید:« من با داماش قرارداد داخلی بسته ام و باید رضایت باشگاه را بگیرم تا بتوانم پرسپولیسی شوم. فکر می کنم احتمالش زیاد است که به پرسپولیس بیایم. مثل خیلی‌ها نمی گویم از بچگی پرسپولیسی بودم. من از بچگی داماشی بودم و حالا هم افتخار می کنم که مورد توجه مسئولان پرسپولیس و علی دایی قرار گرفته ام.نمی دانم چند درصد احتمال دارد که به پرسپولیس بروم ولی امیدوارم که رضایتنامه ام را بدهند. اگر فکر می کنند می توانم در پرسپولیس پیشرفت کنم عالی است که رضایتنامه ام را بدهند. البته همه چیز را سپرده ام به قسمت تا ببینم چه اتفاقی رخ می دهد»

آبشک از پیشرفت با پیراهن پرسپولیس صحبت می‌کند و می گوید:« اگر شرایط مهیا باشد در پرسپولیس هم پیشرفت می کنم. برای نیمکت نشینی به پرسپولیس نمی آیم. می آیم تا بازی کنم و مهره مثمرثمری باشم. قطعا بازی در تیمی پرطرفدار مثل پرسپولیس می تواند در پیشرفتم تاثیرگذار باشد. البته داماش هم تیم کوچکی نیست اما برای پیشرفت بیشتر می توانم پرسپولیس را انتخاب کنم. من برخلاف پیشنهادهایی که داشتم با داماش تمدید کردم اما حالا منتظرم نظر عابدینی را بدانم تا ببینم می توانم پرسپولیسی شوم یا نه. »

آبشک درباره رقابت با کفشگری و حقیقی می گوید:« همه تیمها چندین و چند هافبک دارند و این هافبکها باید با هم رقابت کنند تا به ترکیب اصلی برسند. حقیقی و کفشگری هم خوب هستند اما همه باید بجنگیم و تلاش کنیم تا به ترکیب اصلی برسیم»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391