برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

عقیلی: حاشیه سازان نمی توانند میانه من و رحمتی را خراب کنند

یکشنبه، ۹ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۲۲:۱۵ — فارس

مدافع تیم فوتبال سپاهان گفت: حاشیه سازان نمی توانند میانه من و رحمتی را خراب کنند.

هادی عقیلی

هادی عقیلی عقیلی در ارتباط با خبری منتشر شده از وی روی برخی از سایت های خبری مبنی بر اینکه وی در یک محفل خصوصی علیه مهدی رحمتی صحبت کرده و مدعی شده دور شدن وی از تیم ملی تقصیر رحمتی است اظهار داشت: وقتی امروز صبح به من خبر دادند که چنین خبری روی سایت های ایرانی منتشر شده تعجب کردم و از این تاسف خوردم که چطور وقتی من در اسلوونی در حال تمرینات بدنسازی و آماده سازی هستم برایم چنین حاشیه ای درست می کنند.

وی افزود: قضیه کنار رفتن من از تیم ملی با مهدی رحمتی کاملا فرق می کرد و ما دو نفر برای بازگشت به تیم ملی به هم نیازی نداشتیم. من خودم نامه فدراسیون را امضا نکردم و این مسئله هیچ ربطی به رحمتی نداشته است. رحمتی و من هر دو عاقل و بالغ هستیم و هر یک می توانیم برای خود تصمیم بگیریم و نیازی نیست که منتظر توصیه هم باشیم. مگر من با توصیه رحمتی از تیم ملی خارج شدم که به توصیه او بخواهم مقدمات بازگشتم به تیم ملی را فراهم کنم؟

عقیلی تاکید کرد: من از آنهایی که می خواهند هنوز لیگ شروع نشده حاشیه سازی کنند می خواهم دست از سر من و رحمتی بردارند. من نه با رحمتی و نه با هیچ کس دیگری مشکلی ندارم واکنون بازیکن تیم ملی نیستم که چنین مواردی را مطرح می شود. می خواهم بدون حاشیه تمام تمرکزم روی فوتبال باشد و به همه حاشیه سازها می گویم که به فکر خراب کردن میانه من و رحمتی نباشند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391