برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

احمد‌زاده: هدایتی و درودگر می‌خواهند ملوان را به دسته یک ببرند

چهارشنبه، ۱۲ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۱۰:۱۴ — فارس

سرمربی سابق تیم فوتبال ملوان انزلی گفت: حسین هدایتی و صادق درودگر می‌خواهند کار نیمه‌تمام فصل قبل را تمام کنند و ملوان را به دسته اول سقوط دهند.

محمد احمد‌زاده اظهار داشت: من صحبتی با مسئولان محلی کرده بودم درودگر سریع واکنش نشان داد او دوست دارد در کانون اخبار باشد و سریع جواب می‌دهد. به عقیده من حسین هدایتی و صادق درودگر فصل گذشته نتوانستند به هدف‌شان در ملوان انزلی برسند. آنها استیل‌آذین را با آن همه ستاره و پول به دسته اول بردند و برای ملوان هم تعصبی قائل نبودند اما موفق نشدند تیم ملوان را به لیگ دسته اول بفرستند اما این فصل می‌خواهند کار نیمه تمام خود را تمام کنند و به هدفی که دارند برسند و ملوان را به دسته اول ببرند ولی درودگر و هدایتی باید بدانند ملوان متعلق به مردم انزلی است و مثل استیل‌آذین نیست. مردم انزلی چنین اجازه‌ای را به آنها نمی‌دهند. هرچند با توجه به نحوه کارکرد ملوان و تیم‌بستن آنها به نظر می‌رسد هدایتی و درودگر به هدف خود نزدیک می‌شوند.

وی ادامه داد:‌ اکنون که ۲۰ روز به مسابقات لیگ برتر مانده من این هشدار را می‌دهم زیرا ملوان با وجود همه بدبختی‌ها و گرفتاری‌ها همواره سربلند بوده و مردم انزلی کنار این تیم هستند و حتی در بی‌پولی و مشکلات هم اجازه نداده‌اند که این تیم در وضعیت بدی قرار بگیرد اما اکنون هدایتی و درودگر موجبات سقوط ملوان را فراهم می‌کنند و برای آنهایی که در کنار درودگر هستند و کار می‌کنند و از او حمایت می‌کنند، متأسفم.

سرمربی سابق ملوان انزلی با اشاره به مسئولان شهر انزلی عنوان کرد: از فرماندار انزلی یک سؤال دارم و باید جواب بدهد مگر قرار نبود که در تاریخ اول خردادماه حسین هدایتی ۲۵ درصد از مبلغ قررادادها را پرداخت کند. چه شد؟ آیا او این پول را پرداخت کرده یا نه چرا این مسئله را اعلام نمی‌کنند.

وی افزود: حسین هدایتی با باشگاه ملوان قرارداد ترکمنچای و یکطرفه‌ای امضا کرده است و من هشدار می‌دهم که هدایتی و درودگر زمینه‌ساز سقوط تیم ملوان به دسته اول خواهند شد. من به عنوان کسی که ۳۸ سال است در ملوان حضور دارم برای خودم حق اظهارنظر قائل هستم و بیشترین زحمت را برای ملوان کشیدم و کسی نمی‌تواند بگوید که من چرا این حرف‌ها را زده‌ام. اگر لازم باشد من تفاهم‌نامه انتقال ۷۰ درصد از سهام باشگاه ملوان به هدایتی را در رسانه‌ها منتشر می‌کنم تا مردم بدانند چه کسانی زیر این تفاهم‌نامه را امضا کرده‌اند و چه قرارداد یک طرفه‌ای به نفع هدایتی امضا شده است در واقع ۷۰ درصد سهام باشگاه ملوان مجانی فروخته شده است.

احمد‌زاده با اشاره به حضور پیشکسوتان در این تیم و همکاری با صادق درودگر گفت:‌مسئولان و پیشکسوتان که اکنون کنار ملوان هستند و با این تیم کار می‌کنند برای این کار خود دو دلیل دارند اول اینکه با باشگاه قرارداد دارند و دوم اینکه به ملوان عشق می‌ورزند آنها به خاطر صادق درودگر نیست که کنار این تیم هستند بلکه آنها عاشق ملوان هستند وگرنه حوصله درودگر را هم ندارند. من ۳۸ سال است که در ملوان حضور دارم و حق اظهارنظر دارم اما فردی که یک سال هم نیست به انزلی آمده از سوی برخی مسئولان حمایت می‌شود آنها باید بدانند اگر تیم به دسته اول سقوط کنند باید مقابل مردم انزلی پاسخگو باشند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391