برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

اخبار باشگاه پرسپولیس؛ مایلی کهن پرسپولیس را به هم ریخت

یکشنبه، ۲۳ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۱۷:۴۳ — باشگاه خبرنگاران

احتمال اینکه چند بازیکن جدا شده از باشگاه پرسپولیس، به دلیل بدقولی شیرینی از وی شکایت کنند، به گوش می رسد.

شنیده‌ها حاکی از این موضوع است که چند بازیکن فصل گذشته پرسپولیس که به تازگی از این باشگاه جدا شده اند قصد دارند تا از سعید شیرینی، سرپرست سرخپوشان شکایت کنند چرا که آنها معتقدند وی به تعهدات مالی بازیکنان در موعد مقرر عمل نکرده و با بد قولی های خود موجبات نارضایتی این بازیکنان را فراهم آورده است.


*مایلی کهن پرسپولیس را برهم می زند

گفتنی است، محد مایلی کهن با مصاحبه های خود بر علیه کامبوزیا و برخی از سرخپوشان، سر و صدای عجیبی را در میان پرسپولیسی‌ها ایجاد کرده تا جایی که بازیکنان به دنبال این هستند تا از گفته های وی با خبر شوند.

*سرخپوشان به دنبال هتلی در تهران

شایان ذکر است، سرخپوشان برای اینکه در بازی های داخل خانه با مشکل اسکان در هتل مواجه نشوند به دنبال این هستند تا با یکی از هتل های مد نظر مثل هتل لاله و یا اسپیناس قرار دادی را در این باره منعقد سازند.

بر اساس این گزارش، مصاحبه پیشکسوتان پرسپولیس و برخی از سرخپوشان بر علیه کامبوزیا همچنان ادامه دارد تا بتوانند وی را متقاعد نمایند که برای مدیر عاملی پرسپولیس ساخته نشده است.

در این گزارش آمده است، پس از اینکه پرسپولیسی‌ها بازی تدارکاتی خود را در برابر فولاد خوزستان در ورزشگاه تختی انجام دادند قرار است یک بازی دوستانه ای را نیز با خودرو سازان سایپا در روز چهارشنبه ۲۶ تیر برگزار کنند.

**رویانیان عازم برزیل می شود

محمد رویانیان، مدیرعامل تیم فوتبال پرسپولیس طی روزهای آتی قرار است که برای انعقاد قرارداد میان پرسپولیس و سائو پائولو به برزیل سفر کند تا در نتیجه این تعاملات، به بازی های دوستانه، انتقال بازیکن میان طرفین توجه بیشتری شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391