برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

طعنه علی آبادی به دادکان:حلالیت بطلب!

شنبه، ۸ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۰۲ — گل

کسانی که در این مدت به کفاشیان زخم زبان زدند، او را اذیت کردند و به او توهین کردند این‌ها امروز باید بیایند و از علی کفاشیان حلالیت بطلبند و باید بیایند و از او عذرخواهی کنند.

محمد علی آبادی

قابل پیش بینی بود. از آن روزی که بعد از دیدار پایانی مان در جام جهانی آلمان علی آبادی رای به عزل دادکان و گفت « به حای او از مردم عذرخواهی می کنم» تا همه روزهایی که دادکان در باخت های بعدی به جای علی آبادی از مردم عذرخواهی کرد این دعوا ادامه داشته است. حالا علی آبادی گفته هایش آدم را یاد کارتون «میتی کومان» می اندازد. با رفتن تیم ملی به جام جهانی او که حامی اصلی کفاشیان بوده ، انگار دارد فریاد می زند« این نشان حاکم بزرگ است.احترام بگذارید»

او درمورد انتقادات از کفاشیان و رفتن تیم ملی به جام جهانی حرفهایی زده که آشکارا پیداست مخاطب خاص دارد. خاص مثل دادکان. او گفته است«انتقاد جزئی از ورزش است؛ اگر انتقاد عادلانه و منصفانه باشد هیچ مشکلی نیست. زمانی انتقاد اذیت می‌کند که از بُعد عدالت و انصاف خارج شود و مسائل فردی و شخصی لحاظ می‌شود. ما به عنوان مدیران این کشور به هیچ وجه قصد نداریم و نباید مسائل را شخصی بکنیم. واقعا معتقدم کسانی که در این مدت به کفاشیان زخم زبان زدند، او را اذیت کردند و به او توهین کردند این‌ها امروز باید بیایند و از علی کفاشیان حلالیت بطلبند و باید بیایند و از او عذرخواهی کنند. یک مدیری ایستاد و پا فشاری کرد، همه فشارهایی که به او آوردند را با لبخند با آرامش از آن عبور کرد تا تیم ملی آسیب نبیند و در کنار آن یکی از بهترین مربیان دنیا را برای تیم ملی فوتبال کشورمان آورد و من به شما عرض می‌کنم ما با این مهره‌هایی که الان در تیم ملی هستند و عموما هم جوان هستند احساس می‌کنم که ما در مسابقات جام جهانی با لطف خدا مشکلی نخواهیم داشت و اگر این تیم را خوب مدیریت کند، خوب به آن برسند به راحتی در دوره بعد هم در جام جهانی خواهیم بود. آنهایی که بی‌انصافی کردند، آنهایی که بی اخلاقی کردند، آنهایی که بدرفتاری کردند را ما به جامعه و خدا واگذار می‌کنیم و بعضا هم قابل هدایت هم نیستند که حالا مثلا با صحبت حل بشود، چون این‌ها اصلا مغرضانه برخورد می‌کنند. به هرحال شما می‌دانید که در بخش فوتبال امروز در آسیا تیم‌های قدرتمندی وجود هستند؛ ژاپن، کره‌جنوبی، کره شمالی، عراق، عربستان، قطر، امارات و ازبکستان تیم‌های قدرتمندی هستند. متاسفانه فقط ۴ تیم از آسیا به جام جهانی می‌رود و نمی‌توان به راحتی به جام جهانی صعود کرد.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391