برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

عالیشاه : اگرازرقابت می ترسیدم به پرسپولیس نمی آمدم

یکشنبه، ۲ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۲۴ — گل

به دو شماره ۲ و۷ گرایش دارم ودوست دارم یکی ازاین دو شماره را بپوشم اما مسئولین هرتصمیمی بگیرند گوش می کنم.

امید عالیشاه

پرسپولیسیها چند روزی است برای ادامه تمرینات دررامسر حضوردارند. شاگردان علی دایی دراین اردو به هماهنگی های لازم رسیدند. امیدعالیشاه یکی از بازیکنانی است که رامسررا برای سرخها لازم می دید.او در مصاحبه با سایت گل از این اردو و البته آینده ، می گوید:

*اردوی رامسرچطورپیش می رود؟

_واقعا اردوی خوبی را سپری می کنیم شرایط دراینجا بسیارایده آل است.چنین اردویی برای تیم لازم بود.تا پنجشنبه دررامسرهستیم وجمعه یا شنبه برای ادامه تمرین به تهران می آییم.

*برخورد بازیکنان با تو چطوربود؟

_قبل ازاینکه پرسپولیسی شوم اکثربچه‌ها را می شناختم وبا آنها ارتباط خوبی داشتم به همین دلیل اصلا احساس غریبی نکردم. جو طوری بود که انگارچند سال است درپرسپولیس حضوردارم به همین دلیل با اکثربازیکنان صمیمی هستم.

*با کدامیک بیشترصمیمی تری؟

میلاد غریبی ، مهرداد لشکری وحمید رضا علی عسگری، با این دو بازیکن آخری درراه آهن همبازی بودم و وقتی اولین روز تمرین حاضر شدم حمید ومهرداد کاری کردند تا اصلا احساس غریبی نکنم.

*می دانی که درهردو جناح چپ وراست بازیکنان فراوانی حضوردارند فکرمی کنی با این همه مهره بتوانی فیکس بازی کنی؟

_همانطورکه درمصاحبه های قبلی گفته بودم بازیکن هیچ وقت نباید از ازدیاد رقیب بترسد واگرفوتبالیستی رقابت کند وازاین موضوع لذت ببرد می تواند به یک بازیکن ششدانگ وطرازاول تبدیل شود.اگرازرقابت می ترسیدم به پرسپولیس نمی آمدم اما دایی ازفوتبال من شناخت کافی دارد ومی دانستم اگراینجا بیایم وی به من اعتماد می‌کند به همین دلیل شک نکنید بازیکنان درکناررفاقت، رقابت سالمی را با یکدیگر خواهند داشت.

*بالاخره کدام شماره پیراهن را انتخاب کردی؟

_همیشه گفتم بازهم می گویم شماره پیراهن نیست که برای تیم بازی می‌کند برای من این قضیه اصلا مهم نیست و...

*خودت به کدام شماره علاقه داری؟

_به دو شماره ۲ و۷ گرایش دارم ودوست دارم یکی ازاین دو شماره را بپوشم اما مسئولین هرتصمیمی بگیرند گوش می کنم.

*فکرنمی کنی بعد ازاردوی سرعین این اردو برای تیم لازم نبود؟

_دراردوی سرعین حضورنداشتم اما قطعا چنین اردویی برای ما لازم بود. سوای ازبچه‌ها فکرمی کنم چنین اردویی حداقل برای شخص من خیلی خوب بود وتوانستم دراینجا به آمادگی بدنی وهماهنگی با بازیکنان نزدیک شوم.

*وصعود تیم ملی به جام جهانی؟

_اول ازهرچیزی این اتفاق خوشایند را به جامعه ورزشی تبریک می گویم. امیدوارم تیم ملی درجام جهانی از آبروی فوتبال ایران محافظت کند وبتوانیم رقیب سرسختی برای حریفان قدردراین تورنمنت مهم شویم.

*فکرمی کنی تو بتوانی یکی ازمسافران برزیل باشی؟

_بعد ازسپری کردن یک دوره مصدومیت تلخ تمام فکروذکرم این بود که دوباره به فوتبال برگردم وبتوانم پیراهن تیم ملی را برتن کنم. صددرصد هدف اصلی من دعوت به تیم ملی وحضوردرجام جهانی برزیل است کدام بازیکن ازحضوردرتیم ملی بدش می آید؟! برزیل هدف خوبی برای بازیکنان شده تا بتوانند با ارائه بازیهای خوب به تیم ملی دعوت شوند واین موضوع به نفع فوتبال ایران است.

*پرسپولیس قهرمان می شود؟

_چرا که نه ،پرسپولیس تیم بسیاربزرگی است وشک نکنید هدف ما وعلی آقا قهرمانی درلیگ امسال است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391