برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

آشوبی: ابراهیم زاده جذاب است

سه‌شنبه، ۱۱ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۱۴ — گل

کار با اکثر آنها خوب بوده و برایمن افتخار و تجربه خوبی بوده است اما اینکه بگویم چطور بوده به نظر من در ایران جوری جا افتاده اگر چیزی بگویی ناراحت می شوند و به آدمها برمی خورد

فرزاد آشوبی بازیکن توانمندی است.بازیکنی که در این چند سال با مربیان بزرگی مثل قطبی.دایی.قلعه نوعی کار کرده و قطعاً جذابیت های زیادی برایش داشته است.با او در مورد کا با این مربیان و شرایط امسال راه آهن حرف زدیم.

شرایط تیم؟
تمرینات پرفشاری را پشت سر می گذاریم به مرز آمادگی رسیدیم بچه‌ها همه با انگیزه هستند و می خواهیم یک فصل خوب را پشت سر بگذاریم.
به نظرت تیم خوب بسته شده است؟
فکر می کنم در اکثر پست‌ها ۲بازیکن تقریباً همسطح داریم که می توانند با هم رقابت داشته باشند.البته در بازی‌ها معلوم می شود چه کسی مرد میدان است.
بازیکنان بزرگی را جذب نکردید؟
فوتبال ورزش تیمی است و فکر نمی کنم اسمها بازی کنند.اما خب اگر اسمها بیشتر باشند بد نیست و به تیم کمک می‌کند اما خب تیم ما توانایی های خوبی دارد و بازیکنانی هم که جذب شده اند جز خوبها هستند.
می دانی با اکثر مربیان خوب ایران کار کردی؟
تقریباً کدام‌ها مثلاً..
قطبی.قلعه نوعی.دایی.مظلومی.ابراهیم زاده.. نظرت در مورد آنها چیست؟
به نظر من کار با اکثر آنها خوب بوده و برایمن افتخار و تجربه خوبی بوده است اما اینکه بگویم چطور بوده به نظر من در ایران جوری جا افتاده اگر چیزی بگویی ناراحت می شوند و به آدمها برمی خورد برای همین چیزی نگویم بهتر است.
از اخلاقیاتشان بگو؟
بگذریم.چه بگویم من از نظر روحی با یکی خوب بودم ولی از نظر فنی بو یا برعکس اما اینکه اسم ببرم نه من را معاف کنید.
امسال موفق می شوید؟
به نظر من می توانیم فصل خوبی داشته باشیم.آره ما تیمی یکدست هستیم که موفق می شویم.
از ابراهیم زاده پرسیدم تیمتان جذاب نیست گفتم خودم جذابش می کن نظرت چیست؟
خب ایشان اصولاً آدم جذابی است راست گفته اند و آقای ابراهیم زاده تجربه بالایی دارد که فکر کنم هم باعث موفقیتمان شود و هم جذابیت تیم راه آهن.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391