برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

قاضی: کدام قهر و آشتی؟ فقط منتظر ثبت قرارداد نوری بودم

یکشنبه، ۲۳ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۳۱ — فارس

مهاجم تیم فوتبال استقلال گفت: قهر و آشتی نبوده بلکه من فقط منتظر ثبت قرارداد نوری بودم.

محمد قاضی

به نقل از سایت باشگاه استقلال، محمد قاضی مهاجم استقلال ظهر امروز به دیدار مدیرعامل باشگاه استقلال رفت. وی در این خصوص صحبت‌های زیر را انجام داد:

*به دیدار مدیرعامل استقلال رفته بودی؛ این موضوع علت ویژه‌ای داشت؟

نه، فقط یک بحث در مورد قراردادم بود و همینطور یک موضوع که پیش از این با فتح‌الله‌زاده داشتم وگرنه موضوع خاصی نبود. جا دارد که همین جا به نکته ای هم اشاره کنم و آن اینکه از روز اولی که به استقلال آمدم، فتح الله زاده شرایط خیلی خوبی را برای من فراهم کرد و روحیه ای دوچندان به من داد. در تمام سال‌های فوتبالی ام اکثرا با مدیرانی برخورد داشته ام که متاسفانه صراحت کلام نداشته اند و راستگو نبوده اند اما فتح الله زاده یکی از صادق ترین مدیرانی بوده که دیده ام چون هرچه که به من گفته را نه فقط در حرف، که در عمل هم پیاده کرده است. به نظرم این واقعا حق است که به او لقب پدر استقلال را بدهیم.

*این را به این دلیل پرسیدم که برخی روزنامه‌ها از ماجرای قهر و آشتی‌ات در روز ثبت قراردادت گفته بودند!

واقعا برایم خودم هم عجیب بود دیدن این خبر. وقتی وارد هیئت فوتبال شدم، مسئول ثبت قراردادها در حال ثبت قرارداد پژمان نوری بود و به همین دلیل من منتظر ماندم که در همان لحظه تلفن همراهم زنگ خورد و ترجیح دادم تا بیرون از اتاق با تلفن صحبت کنم. حالا این ماجرای قهر و آشتی از کجا پیدا شد را واقعا نمی‌دانم! حتی به من گفتند که می‌خواهیم مصاحبه‌ای با شما داشته باشیم که گفتم اول اجازه بدهید ثبت کنم بعد صحبت می‌کنم.

*به نظر می‌آید طی همین مدت کوتاه حضورت در استقلال، حاشیه‌سازها دست‌بردارت نیستند و بعد از آن ماجرای اینکه گفته شد مهاجمان به تو پاس نمی‌دهند، حالا این بحث را مطرح کردند.

این بحث پاس ندادن زمانی مطرح شد که ما ایران نبودیم و برای خودم هم این موضوع خیلی عجیب بود. بابت انتشار این خبر که از پایه دروغ بود خیلی ناراحت شدم و حتی در موردش با امیر قلعه‌نویی حرف زدم و گفتم متاسفانه برخی دارند شیطنت می‌کنند. قلعه‌نویی هم به من گفت که کاری با این حواشی نداشته باش چون با توجه به اینکه از پرسپولیس به استقلال آمده‌ای می‌خواهند تو را به حاشیه بکشانند. در نهایت هم سعی کردم در عمل نشان دهم که چه رفاقت خوبی با مهاجمان و همه بازیکنان استقلال دارم و همانطور که در اوکراین بعد از گل برهانی و مجیدی، اولین نفری بودم که به آنها تبریک گفتم، از این به بعد هم هر بازیکنی گل بزند وظیفه‌ام می‌دانم که به عنوان اولین نفر به او تبریک بگویم چون هیچ مشکلی با هیچ یک از بازیکنان استقلال ندارم.

*هواداران استقلال هم در طی این مدت خیلی خوب از تو حمایت کرده‌اند. چه صحبتی با آنها داری؟

من واقعا فکر نمی‌کردم که اینقدر زود من را بپذیرند. جا دارد همین‌جا برایتان خاطره‌ای تعریف کنم. چندسال پیش که استقلال قهرمان شده بود و داشت به تهران می‌آمد، همان موقع من هم داشتم از اصفهان به تهران می‌آمدم که هواداران استقلال وقتی من را در فرودگاه دیدند با اینکه بازیکن ذوب‌‌آهن بودم خیلی تشویقم کردند و این برایم جالب بود. آن موقع قسمت نشد که به استقلال بیایم اما حالا که آمده‌ام از آنها تشکر می‌کنم چون خیلی در طی این مدت مرا شرمنده لطف و حمایت‌هایشان کرده‌اند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391