برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

آشتیانی: چگونه غیر فوتبالی‌ها جرأت می کنند در پرسپولیس پا بگذارند!

چهارشنبه، ۱۹ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۱۱:۵۰ — باشگاه خبرنگاران

پیشکسوت و کارشناس فوتبال ایران گفت: نمی دانم تیم فوتبال پرسپولیس چه گناهی دارد که هر کس که می خواهد رشد کند به تیم های باشگاهی راه پیدا می کند.

تیم پرسپولیس

ابراهیم آشتیانی اظهار داشت: صلاح نمی بینم که پرسپولیس دستخوش تغییر و تحول در رأس باشگاه که مدیریت آن است بشود.

ضمن اینکه حتی تغییرات در هیأت مدیره این باشگاه نیز کار اشتباهی است و به هیچ وجه متوجه نشده ام که این پرسپولیس بدبخت چه گناهی دارد که هر کس می خواهد رشد کند به این تیم پا می گذارد.

وی تصریح کرد: به اعتقاد من اگر هم قرار است تحول و اصلاحاتی در این باشگاه صورت گیرد می بایستی افرادی که شناسنامه ی پرسپولیس هستند مثل کلانی ها، بهزادی‌ها و همچنین تحصیل کرده هایی همچون دادکان‌ها و طاووسی های که در این تیم سالها زحمت کشیده اند و خوب هم کار کرده اند استفاده کنند.

وی افزود: به هواداران پرسپولیس باید احترام گذاشت و به نظر آنها اهمیت دارد زیرا آنها هستند که بازیکنان سابق و حال حاضر پرسپولیس احترام می گذارند و به آنها علاقه دارند و آنچه که مسلم است طرفداران فوتبال هیچ رزومه ای از افراد ناکارآمدی که فقط به صورت دوره ای در این باشگاه پا می گذارند ندیده اند و هواداران نیز می دانند که این افراد فقط آمده اند تا شناخته شوند و رشد پیدا کنند و به عقیده من آنها به جز حاشیه سازی کاری برای پرسپولیس نمی توانند انجام دهند.

آشتیانی ادامه داد: مگر ما فوتبالی‌ها به خودمان اجازه می دهیم که در جایی که تخصص نداریم پا بگذاریم که برخی از افراد ناکارآمد این جرأت را به خود می دهند که در پرسپولیس پا بگذارند و تا وقتی که پیشکسوتان و شناسنامه های این باشگاه زنده و حاضر هستند نباید چنین اتفاقاتی رخ دهد.

وی در پایان خاطر نشان کرد: آنهایی که سالها عمر خود را صرف باشگاه پرسپولیس کرده اند این باشگاه را مثل فرزند خود می دانند و در راه سازندگی آن به طور حتم گام بر می دارند اما افراد ناکارآمد تنها به فکر منافع شخصی خود هستند نه سربلندی باشگاه پرسپولیس و هواداران علاقه مند به این باشگاه

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391