برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

احتمال همزمانی لیگ قهرمانان آسیا با رقابت‌های یوفا

یکشنبه، ۱۶ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۱۸:۱۳ — فارس

رئیس سازمان لیگ فدراسیون فوتبال گفت: مهم‌ترین تصمیم‌گیری که در مالزی شد، مربوط به تغییر زمان آغاز لیگ قهرمانان آسیا بود که ما سال‌ها به دنبال آن بودیم.

مهدی تاج

مهدی تاج امروز درجلسه دانش‌افزایی سرمربیان و مدیران عامل باشگاه‌های لیگ برتری گفت: هر سال باید از این جلسات گذاشته شود چرا که مدرسانی که به این جلسات می‌آیند از قوانین AFC می‌گویند، ضمن اینکه برنامه‌های آینده لیگ و مشکلات باشگاه‌ها در این جلسات مطرح می‌شود. همچنین رؤسای کمیته‌های مختلف فدراسیون در مورد موضوعات مختلف به سخنرانی می‌پردازند.

وی در مورد غیبت خبرنگاران در این جلسه گفت: روابط عمومی در این خصوص تصمیم‌ گیرنده اصلی است اما مشکل خاصی نبود و هر سوالی که دارید می‌توانید از من بپرسید.

تاج در مورد دستاوردهای سفرش به مالزی گفت: جلسه خوبی بود اما اجازه دهید فردا جلسه‌ دیگری داریم که در این خصوص بیشتر به بحث و بررسی خواهیم پرداخت. البته مهم‌ترین تصمیم‌گیری که در مالزی شد، مربوط به تغییر زمان آغاز لیگ قهرمانان آسیا بود که ما سال‌ها به دنبال آن بودیم.

وی افزود: در حال حاضر این رقابت‌ها با تاریخ کره و ژاپن هماهنگ است که با پیشنهاد ما برای همزمانی آن با رقابت‌های یوفا که به سود کشورهای غرب آسیا است، موافقت شد و این پیشنهاد رای اولیه را آورد که پس از تأیید اجرایی خواهد شد.

رئیس سازمان لیگ فدراسیون فوتبال یادآور شد:‌در صورت اجرایی شدن این موضوع از این پس رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا به جای بهمن ماه از ماه مهر آغاز می‌شود و این مسابقات با رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا همزمان خواهد شد بنابر این ما هم دیگر مجبور نخواهیم بود تا در هفته‌های پایانی لیگ برای تیم‌های ایرانی هفته‌ای دو بازی را در برنامه قرار دهیم که به نفع کشورهای شرق آسیایی باشد.

وی با اشاره به سفر ناظران AFC به ایران گفت: در جلسه امروز به مدیران عامل باشگاه‌ها یادآوری کردیم که باید ۲۰ درصد از بودجه باشگاه‌های خود را صرف آکادمی کنند و اینطور نباشد که هزینه هتل و سفر را به پای تیم‌های جوانان و نوجوانان بنویسند. با ورود ناظران کنفدراسیون فوتبال آسیا به ایران، ۴ باشگاه انتخاب و این موضوع،‌ مورد بازرسی قرار خواهد گرفت.

تاج در خصوص برگزاری رقابت‌های لیگ برتر در ماه رمضان یادآور شد:‌ اتفاقا یکی از مواردی که در AFC تائید شده است برگزاری مسابقات پس از افطار است که البته ما قرار است از ۱۵ مرداد رقابت‌های لیگ را آغاز کنیم. در این خصوص هم باید توضیح دهم که نمی‌خواهیم برنامه‌هایمان با برنامه‌های کی‌روش تطابق زمانی داشته باشد. از سوی دیگر باید تا یک ماه قبل از جام جهانی نیز لیگ را به پایان برسانیم.

رئیس سازمان لیگ فدراسیون فوتبال در مورد حق پخش تلویزیونی و تبلیغات محیطی گفت: در جلسه فردا مفصل در این باره صحبت خواهیم کرد، معتقدم که باید در این خصوص کار انگیزشی انجام شود و اولین راهکارمان این است که برای باشگاه‌ها، رغبت را زیاد کنیم و به نظرم فقط تنبیه کافی نیست. البته آن چیزی که صدا و سیما قرارداد داشته را پرداخت کرده است با این حال من هم مانند سایرین معتقدم که عدد پرداخت شده کم است و باید از فضای فوتبای کشور استفاده بهینه را ببریم. در این مورد باید مجلس مصوب کند تا صدا و سیما مبلغ بیشتری را به فوتبال اختصاص دهد. در این صورت دیگر کمکی به فوتبال نمی‌شود و فوتبال از حق خودش استفاده خواهد کرد.

تاج در پایان در خصوص افزایش قیمت بلیت‌های رقابت‌های لیگ برتر گفت: افزایش قیمت بلیت‌ها تصویب شده که در آینده قیمت آن اعلام خواهد شد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391