برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

آیت‌اللهی: قصد تغییر برنامه‌های کی‌روش را نداریم

چهارشنبه، ۲۶ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۱۳ — فارس

نایب رئیس فدراسیون فوتبال گفت: فدراسیون فوتبال قصد هیچ تغییری در برنامه‌های کی‌روش و اردو‌های تیم ملی را ندارد.

هادی آیت اللهی

هادی آیت‌اللهی، درخصوص اتفاقات دو سه روز اخیر و همچنین صحبت‌هایی که پیرامون عدم فعالیت مربیان در لیگ‌های مختلف شنیده می‌شود، صحبت‌هایی را انجام داده است.

ظاهرا قرار است کی‌روش به زودی به تهران بیاید.

درست است. سرمربی تیم ملی طی سه چهار روز آینده به تهران بازمی‌گردد.

اینکه گفته می‌شود کی‌روش اعلام کرده در صورتی که اردوها به آن شکلی که می‌خواهد برگزار نشود، برنمی‌گردد، چقدر صحت دارد؟

برنامه‌هایی که کی‌روش به فدراسیون فوتبال داده طبق روال کاری پیش می‌رود و او با سازمان لیگ هم همه چیز را هماهنگ کرده است. تاریخ اردوها هم مشخص است و ایشان فقط باید ریز برنامه‌هایش را بگوید وگرنه فدراسیون هیچ قصدی مبنی بر تغییر زمان و یا مکان اردوها ندارد.

به بحث بازیکنانی که قصد حضور در لیگ امارات را دارند برسیم آیا واقعا فدراسیون قرار است طرحی برای عدم حضور این بازیکنان در لیگ امارات بریزد؟

گمان نکنم چنین اتفاقی بیفتد به نظر من این فکر که فدراسیون بیاید و هزینه کند که بازیکنانی که از کشورهای امارات و چین و غیره پیشنهاد دارند را راضی به حضور در ایران کند، زائیده تخیلات برخی مطبوعات است. این بازیکنان حرفه‌ای هستند و فدراسیون فوتبال هم می‌داند که اگر باشگاه مربوطه از این بازیکنان شکایت کند، جریمه‌های سنگینی برای آنها در نظر گرفته می‌شود. نه فدراسیون و نه وزارت ورزش چنین تصمیمی ندارند که با پرداخت هزینه‌ها بخواهند جلوی رفتن یک بازیکن را بگیرند.

در مورد نکونام چه طور؟

واقعا در این مورد اطلاعی ندارم و چون خبری ندارم نمی‌توانم اظهار نظر کنم.

تکلیف فرهاد کاظمی چه شد؟

پرونده ایشان در دستور کار ما است و نه آقای فرهاد کاظمی بلکه تمامی مربیانی که مشغول به کار هستند، در موردشان بررسی می‌شود.

اما آقای علیپور قبلا قاطعانه گفته بودند فرهاد کاظمی نمی‌تواند مربیگری کند اما حالا می‌گوید که پرونده در حال بررسی است.

ما به هیچ کس حالت استندبای و استپ نداده‌ایم و همانطور که گفتم پرونده ایشان در دستور کار قرار دارد.

تکلیف آقای کاظمی چیست آیا باشگاه پیکان باید با یک مربی دیگر مذاکره کند یا نه؟

باشگاه پیکان درخواستی را مطرح کرده و بعد از بررسی پاسخ این باشگاه را خواهیم داد. فکر می‌کنم تا دوشنبه آینده این اتفاق رخ دهد.

در مورد باشگاه استقلال چه طور ظاهرا قبلا نامه‌ای را در خصوص شخصی که در کنار قلعه‌نویی است به باشگاه استقلال ارسال کردید.

یک مورد بوده که سال گذشته از طریق مقامات هم به این باشگاه اعلام کردیم ولی ظاهرا هنوز به همان نحو در جریان است. فعلا در حال پیگیری این موضوع هستیم.

اظهار نظر شما مبنی بر اینکه هیچ مربی ممنوع‌الفعالیت نیست سر و صدا به پا کرده و بالاخره ما نفهمیدیم آیا اظهارات آقای علیپور درست است یا اظهارات شما؟

چیزی که من گفتم در رابطه با مربیانی است که در خصوص آنها استعلام گرفته شده است. حرفی که من زدم درست تعبیر نشده است. از سوی باشگاه‌ها استعلاماتی توسط فدراسیون صورت می‌گیرد و من گفتم تا الان چنین چیزی نیست ولی باز هم تاکید می‌کنم برخی مربیان هستند که شاکی خصوصی دارند و حکم قضایی روی پرونده آنها است تا آنها رضایت شاکی خصوصی را جلب نکنند و حکم پرونده تبدیل به رضایت نشود، نمی‌توانند فعالیت کنند. این مسئله نه تنها در ورزش بلکه در حوزه‌های دیگر هم که در اجتماع وجود دارد، اتفاق می‌افتد.

پس حرف شما و آقای علیپور یکی است؟

دقیقا همین طور است.

و به عنوان سؤال پایانی این مربیان در کدام لیگ‌ها فعالیت می‌کنند؟

اینها خیلی محدود هستند و در سطوح مختلف کار می‌کنند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391