برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

برتری ۴ گله تراکتوری‌ها ؛ یک جوان تبریزی همه را متحیر کرد

دوشنبه، ۲۴ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۰۰:۳۰ — گل

دیدار تدارکاتی دو تیم تراکتور سازی وتیم دسته سومی هرماس در پایان ۹۰ دقیقه با برتری ۴ بر ۱ تراکتور سازان به پایان رسید ، ۴۵ دقیقه اول ایندیدار با ترکیبی از بازیکنان امید ودو بازیکن تستی ، مارکو با سارای وگیلسون سوارس با برتری ۳ بر صفر به پایان رسید ، دقیقه ۷ و۲۱ سوارس ودقیقه ۴۴ مارکو بازیکن صربستانی گل های تراکتوری‌ها را به ثمر رساندند .

تیم تراکتورسازی تبریز

نیمه دوم تراکتور سازی با ترکیب نسبتا اصلی خود راهی میدان شد وبا ترکیب نوشی صوفیانی ،محمد ایرانپوریان ، محمد نصرتی ، فرشید طالبی ، مسعود ابراهیم زاده ، میثم بائو ، علی کریمی ، ابراهیم عابدینی ، سعید دقیقی ، جواد کاظمیان ومارکو باسارای با سیستم ۴، ۳ ، ۳ در مقابل جوانان با انگیزه تیم دسته سومی هرماس همشهری قرار گرفتند که نتیجه ۴۵ دقیقه دوم حاصلی جز تساوی یک بر یک برای دو طرف در بر نداشت ، دقیقه ۷۰ مرتضی قنبری برای هرماس ودقیقه ۷۲ محمد ایرانپوریان برای تراکتور سازی گلزنی کردند .

ایندیدار که از ساعت ۱۸ درزمین اختصاصی تراکتور سازی آغازشده بود تماشاگری بالغ بر دو هزار نقر ازآن دیدن کردند ، فرهاد پور غلامی سر مربی پیشین ملوان بندر انزلی که امروز اولین روز حضورخود را در کنار مجید جلالی تجربه می کرد بار‌ها مورد تشویق تما شا گران حاضرقرار گرفت .

ابراهیم عابدینی جوان تبریزی که در تیم اصلی پا بمیدان گذاشته بود در کنار نام های بزرگی همچون کریمی در خط میانی این تیم خوش درخشید ، اوبار‌ها با تاثیر گذاری روی توپ های برگشتی و بازی گردانی توانایی خود را به رخ کادر فنی وبازیکنان داخل میدان کشید و بارقه امید را دردل دیگر جوانان حاضر در جمع بزرگان این تیم روشن کرد .

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391