برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

بهروان: از ابتدای فصل بلیت‌فروشی الکترونیکی خواهیم داشت

چهارشنبه، ۲۶ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۵۰ — فارس

رئیس کمیته مسابقات لیگ فوتبال گفت: شرکت مربوط قول داده است از ابتدای فصل سیزدهم در ورزشگاه آزادی بلیت‌فروشی الکترونیکی را فراهم کند.

غلامرضا  بهروان

غلامرضا بهروان ، در خصوص بلیت‌فروشی الکترونیکی عنوان کرد: ما این موضوع را با شرکت مربوطه در میان گذاشته‌ایم و آنها قول داده‌اند تا دوم مرداد این موضوع را آماده کنند تا برای دیدار اول ما بحث فروش الکترونیکی بلیت را داشته باشیم.

وی در توضیح بلیت‌فروشی الکترونیکی اظهار داشت: در بازی والیبال که بلیت‌فروشی الکترونیکی صورت گرفت به علت اینکه دستگاه‌ها بارکد بلیت را می‌خواندند. تقلب رخ داده بود و کسانی که بلیت اصلی در دستشان بود پشت در مانده بودند اما ما برای جلوگیری از این موضوع کارتی را تهیه کرده‌ایم تا هواداران بتوانند از طریق بانک آن را شارژ کنند و به این طریق جای تقلبی باقی نمی‌ماند.

رئیس کمیته مسابقات درباره سایر ورزشگاه‌ها تصریح کرد: ما تلاش می‌کنیم تا پایان سال تمامی ورزشگاه‌های ایران نسبت به این موضوع فعال شوند و این موضوع باعث می‌شود تا امتیاز ما در AFC بالا رود. ورزشگاه آزادی را به این مسئله مجهز می‌کنیم و تلاشمان این است که تا پایان سال همه ورزشگاه‌ها به این مسئله مجهز شوند.

بهروان درباره افزایش قیمت بلیت‌ها عنوان کرد: ما سه سال است که افزایش بلیت نداشته‌ایم و نسبت به سایر نقاط هم ورودی ما ارزان‌تر است. برخی جاها افزایش ۲۰ درصدی داشتند و ما امسال قیمت بلیت‌ها را افزایش داشتیم و این موضوع را به هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال پیشنهاد داده‌ایم و از آنها خواسته‌ایم تا هرچه زودتر موضوع را مصوب کنند.

وی درباره حضور هواداران در ورزشگاه آزادی گفت: صندلی‌های طبقه پائین شماره‌گذاری شده است و هر هواداری می‌تواند جایگاه خود را بداند اما با توجه به اینکه طبقه بالا صندلی ندارد، بلیت‌فروشی الکترونیکی صورت می‌گیرد و هواداران پس از حضور در ورزشگاه جایگاهشان را مشخص خواهند کرد.

رئیس کمیته مسابقات در مورد اینکه آیا در صدد هستند طبقه بالا را هم مجهز به صندلی کنند، گفت:‌ این موضوع مربوط به شرکت توسعه و نگهداری از اماکن می‌شود که آنها باید نسبت به این موضوع اقدام کنند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391