برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

بهروان: جام حذفی از ۱۲ شهریور آغاز می شود

یکشنبه، ۹ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۴۱ — باشگاه خبرنگاران

غلامرضا بهروان رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ به نکاتی اشاره کرد.

غلامرضا  بهروان

بهروان درباره آغاز لیگ های یک و دو و سه گفت: بر اساس برنامه ریزی کرده ایم لیگ دسته اول اواخر دهه سوم شهریور آغاز می شود و یک هفته بعد هم لیگ دسته دوم و اواسط مهرماه هم لیگ دسته سوم آغاز خواهد شد.

وی ادامه داد: در حال حاضر تیم‌ها در حال استراحت هستند و زمان باقیمانده تا آغاز مسابقات می توانند در نقل و انتقالات فعالیت کنند و بازیکنان مورد نظرشان را جذب کنند که البته در این باره و زمان دقیق فصل و انتقالات اطلاع رسانی می شود.

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ درباره زمان آغاز جام حذفی گفت: جام حذفی باشگاههای کشور را از ۱۲ شهریور آغاز می کنیم. مرحله اول این مسابقات با حضور ۳۲ تیم قهرمان استانها آغاز می شود که با توجه به ۸ قرعه استراحت برای تیم ها، طوری برنامه ریزی می کنیم که ۲۰ تیم به مرحله دوم و ۱۰ تیم به مرحله سوم برسند. سپس این ده تیم با ۲۶ تیم لیگ دسته اول و ۲۸ تیم دسته دوم، ۶۴ تیم را تشکیل می دهند که تا پایان مهرماه امسال ۶۴ تیم پس از رقابت به ۳۲ تیم می رسند و پس از بازیهای این مرحله ۱۶ تیم نهایی مشخص می شود.

بهروان در پایان گفت: از دهه اول آبانماه ۱۶ تیم منتخب کشور با ۱۶ تیم لیگ برتری مرحله بعدی را برگزار می کنند که ۳۲ تیم این مرحله پس از قرعه کشی حریفانشان را می شناسند و مراحل بعدی انجام می شود که به موقع در این باره اطلاع رسانی خواهد شد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391