برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

با کارت بلیت می‌توانید در ورزشگاه آزادی تغذیه هم بخرید

دوشنبه، ۳۱ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۵۲ — فارس

مدیر پروژه بلیت الکترونیک فوتبال گفت: کارت بلیت‌ها کارت چند منظوره است که با آن در ورزشگاه می‌توان حتی تغذیه هم خریداری کرد.

محمود کاظمی در نشست خبری پروژه خرید بلیت الکترونیک فوتبال گفت: از یک سال و نیم پیش فروش بلیت الکترونیکی در کل ورزشگاه‌های کشور مطرح شد که تماشاگران با داشتن این کارت بتوانند هم بلیت مسابقات را پیش خرید کنند هم از سرویس‌های متعاقب آن مثل پارکینگ الکترونیک، مجموعه‌های ورزشی و حتی خرید تغذیه در ورزشگاه انجام دهند.این کارت یک کارت غیرتماسی هوشمند است که کلیه مشخصات فرد بر روی آن ذکر می‌شود مثل عکس و شماره ملی. البته کارت‌های بی‌نام هم وجود دارد که باید با یک شیب ملایم به سمت فروش کارت‌ بلیت‌ها بروید.

وی ادامه داد: من تجربه کارت سوخت را هم دارم بنابراین مردم به دو دلیل سمت این کارت‌ها می‌روند یا اینکه قانون محکمی وجود داشته باشد یا آنکه سرویس دهی خوبی انجام شود که در مورد این کارت‌ها می‌توان صندلی ورزشگاه را رزرو کرد و سرویس دهی مناسب هم با آن انجام داد. امیدوارم از هفته سوم به بعد هیچ فروش بلیت الکترونیک اجباری شود و با یک شیب ملایم به سمت فروش کارت‌ها برویم ضمن اینکه باید فرهنگ‌سازی انجام شود البته در این مسابقه اول چون برخی از هموطنان تبریزی در سفر به تهران بودند برای آنکه کمتر آسیب ببینند فروش بلیت به صورت کامل اجرا نمی‌شود.

مدیر پروژه بلیت الکترونیک فوتبال در مورد اینکه در والیبال بلیت‌ها سه ساعته فروش رفت اما مردمی که بلیت اینترنتی خریده بودند پشت در ماندند، گفت: مشکلی که در والیبال وجود داشت این بود که پرینت‌ها قابل کپی‌کردن بودند اما اکنون این مشکل وجود ندارد.

وی در مورد اینکه در صورت رزرو صندلی اینترنتی شخص دیگری در ورزشگاه روی صندلی شما نشسته باشد چه اتفاقی می‌افتد گفت: ما در بخش گیت‌های مشخصی داریم و مقابل ورودی ورزشگاه هم این کارت بلیت‌ها چک می‌شود با این حال اگر بین دو تماشاگر اختلاف پیش بیاید بازرس وجود دارد ضمن اینکه با کمک حراست می‌توانیم اختلاف را به حداقل برسانیم. فروش کارت بلیت می‌تواند حتی برای بخشی از ورزشگاه انجام شود و این قابلیت را داریم که صندلی‌های میزبان و میهمان را از هم جدا کنند برای خرید کارت بلیت‌ها هم می‌توانیم به سامانه فوتبال تیکت مراجعه کنید.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391