برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

حمله کامبوزیا به دایی: دایی داشت پرسپولیس را به دسته اول می‌فرستاد

جمعه، ۲۱ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۰۱ — مهر

رئیس فدراسیون شطرنج می‌گوید مجری برنامه ورزش و مردم با دعوت علی دایی به این برنامه دنبال منافع شخصی خودش بوده است. او همچنین با انتقاد از رسانه ملی به خاطر صحبت‌های یکطرفه علی دایی و بهرام شفیع می‌گوید سرمربی پرسپولیس دو فصل پیش داشت این تیم را به دسته اول می‌فرستاد.

محمد جعفر کامبوزیا

محمد جعفر کامبوزیا در خصوص صحبت‌های تند علی دایی در برنامه امروز جمعه ورزش و مردم علیه وی اظهار داشت: من هنگامی که این برنامه پخش می‌شد در اتومبیل بودم و آنرا نشنیدم ولی چند نفر با من تماس گرفتند و گفتند دایی صحبت‌هایی را مطرح کرده است. انگار رسانه ملی متعلق به محمد رویانیان و علی دایی است که یکطرفه علیه ما اظهار نظر می‍‌‎کنند.

وی افزود: من که می‌دانم پشت پرده این قضیه چیست. بهرام شفیع منافع شخصی دارد و دنبال منافع خودش است. به هر حال با این مسائل که یکطرفه در رسانه ملی مطرح شده است حتما برخورد خواهم کرد.

علی دایی در بخشی از صحبت‌های خود به ناکامی رشته شطرنج در مسابقات آسیایی داخل سالن اشاره کرده و آنرا به مدیریت کامبوزیا ارتباط داد. رئیس فدراسیون شطرنج در این خصوص گفت: قرار نیست اگر دایی توهین کرده باشد، من هم توهین کنم. هر کسی به اندازه شان و شخصیت خودش صحبت می‌کند و شان من و خانواده من اجازه نمی‌دهد جواب ایشان را بدهم.

کامبوزیا ادامه داد: ناکامی شطرنج چه ارتباطی به مدیریت بنده دارد؟ مگر علی دایی یا بقیه چه گُلی به سر ورزش این مملکت زده‌اند که الان از ما انتظار دارند؟! به هر حال تکلیف تیم‌هایی که دایی هدایت آنها را بر عهده داشته، مشخص است. او دو فصل پیش داشت پرسپولیس را به لیگ دسته اول می‌انداخت! اگر اینطور نبود پس چرا ایشان را از پرسپولیس برداشتند؟

وی که به شدت از موضعگیری دایی در برنامه تلویزیونی ناراحت بود، گفت: ناکامی تیم شطرنج ربطی به مدیریت ندارد. یک مربی در ارنج اشتباه کرده و این مشکل پیش آمده است.

کامبوزیا در پایان از صحبت بیشتر درباره این موضوع خودداری کرد و یادآور شد: قطعا موضوع حمله و انتقاد یکطرفه علیه من در رسانه ملی را پیگیری می‌کنم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391