برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

دایی: بگذارید منتخب مردم برای پرسپولیس تصمیم بگیرد

دوشنبه، ۳ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۲۱:۳۴ — فارس

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: باشگاه پرسپولیس و استقلال متعلق به مردم هستند پس اجازه دهید منتخب مردم راجع به این دو باشگاه بزرگ تصمیم بگیرد.

علی دایی و محمد رویانیان

علی دایی در مورد تغییرات در رأس باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: من می‌توانم فقط در این خصوص در این شرایط حساس برای کسانی ‌که در این مقطع این تصمیم‌ها را می‌گیرند متأسف باشم.

وی افزود: بدون شک الان پرسپولیس در شرایط حساسی است. ما در حال تمرین و یارگیری هستیم اما متأسفانه در شرایطی که همه باید در این مرحله سخت از پرسپولیس حمایت کنند و پشت سر این تیم بزرگ و مردمی باشند با چنین اخباری همه چیز ما را بهم می‌ریزند.

دایی ادامه داد: آقایان! تا کی مسائل سیاسی را در ورزش و فوتبال دخیل می‌کنید؟ این کار اشتباه است، کسی آمده و بعد از یکی دو سال تجربه کسب کرده و الان وقت بازدهی و نتیجه دادن مدیریتش است اما می خواهند او را کنار بگذارند.

دایی یادآور شد: آقایان علت این تصمیم‌ها را شفاف‌سازی کنند تا مردم همه چیز را بدانند، خوب است دلایل حذف شدن‌ها اعلام شود تا ببینیم مسائل ورزشی است یا چیزهای دیگر، آنطور که من در جریان هستم مأموریت رویانیان توسط ستاد کل نیروهای مسلح یک سال دیگر تمدید شده است اما مسائل دیگری مطرح می‌شود.

سرمربی قرمزها یادآور شد: من نمی‌دانم چرا دوست ندارند پرسپولیس نتیجه بگیرد و مردم خوشحال شوند؟ تا کی مسائل شخصی را می‌خواهند با ورزش قاطی کنند؟ چرا این یک ماه که دولت در حال انتقال به دولت جدید است دست نگه نمی‌دارند تا تکلیف همه چیز مشخص و دولت جدید تصمیم بگیرد؟ اصلاً من از شما می‌پرسم در این یک ماه فرد جدید می‌خواهد چه تصمیمی یا کاری انجام دهد؟ پس اجازه دهید دولت جدید و منتخب مردم تصمیم بگیرد.

دایی یادآور شد: بدون شک باشگاه های بزرگ پرسپولیس و استقلال متعلق به میلیون‌ها هوادار و مردم هستند، پس اجازه دهید منتخب مردم برای این دو باشگاه بزرگ تصمیم بگیرد و تکلیف همه چیز مشخص شود.

وی افزود: متأسفانه هر موقعی کسی در مورد مشکلات ورزش حقایق موجود را می‌گوید و شفاف صحبت می‌کند که به ضرر بعضی آقایان است سریعاً اقدام به حذف آن فرد می‌کنند، من بازهم تکرار می‌کنم تازه الان زمان به بار نشستن مدیریت آقای رویانیان است پس نباید به دنبال تصمیم نادرست باشیم.

دایی در پایان تأکید کرد: این تصمیم نه تنها به پرسپولیس کمک نمی‌کند بلکه پرسپولیس را وارد حاشیه می‌کند، در همه تیم‌های موفق، ثبات مدیریت اولین رکن مجموعه آنها برای موفقیت است که ما هم باید به دنبال این ثبات‌ها باشم مخصوصاً در تیم مردمی پرسپولیس.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391