برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

دهنوی: نمی دانم هیئت فوتبال اصفهان کجاست

یکشنبه، ۲ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۵۳ — گل

من اصلا نمی دانم هیئت فوتبال اصفهان کجاست و رفتنم به آنجا و ثبت قرارداد را تکذیب می کنم. مطمئن باشید به دستور موقتی که کمیته انضباطی صادر کرده احترام می گذارم

قاسم دهنوی

اعلام لیست قراردادهای ثبت شده سپاهانی‌ها در هیئت فوتبال اصفهان و ثبت نام قاسم دهنوی در این فهرست با واکنش رییس کمیته انضباطی همراه شد. حسن زاده در این باره گفته است: طبق حکم کمیته انضباطی قاسم دهنوی تا اطلاع ثانوی از فعالیت در عرصه فوتبال محروم است و ثبت قرارداد وی در هیات فوتبال اصفهان، اگر صحت داشته باشد تخلف دیگری از سوی این بازیکن بوده که صورت گرفته است.وی با تاکید بر اینکه این تخلف مربوط به باشگاه سپاهان نیست، خاطرنشان کرد: در واقع این بازیکن دستور موقت کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال را نقض کرده است.

رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در همین خصوص افزود: بر همین اساس روز چهارم تیرماه که دهنوی در کمیته انضباطی حضور پیدا می‌کند، این تخلف صورت گرفته نیز به وی تفهیم خواهد شد و مورد رسیدگی قرار می‌گیرد.

قاسم دهنوی در این باره گفت:من اصلا نمی دانم هیئت فوتبال اصفهان کجاست و رفتنم به آنجا و ثبت قرارداد را تکذیب می کنم. مطمئن باشید به دستور موقتی که کمیته انضباطی صادر کرده احترام می گذارم و روز سه شنبه هم ساعت ۳بعد از ظهر به هراه وکیلم در آن کمیته خواهم بود تا پاسخگوی مسائل مطرح شده باشیم.

او درباره این خبر منتشر شده هم اظهار داشت:تا جایی که من می دانم قراردادهای این فصل نیازی به ثبت در هیئت فوتبال ندارد و آیا با وجود قطعیت این همه نقل و انتقال در تیم های مختلف ، عکس و خبری درباره ثبت قراردادها در هیئت های استان‌ها منتشر شده؟ احتمال می دهم لیست اسامی نفرات را به هیئت اصفهان داده اند و قرارداد قبلی من که نزد باشگاه سپاهان است هم در میان آنها باشد و ثبت گردیده باشد اما اینکه خودم برای ثبت قرارداد اقدامی کرده باشم و دستور کمیته انضباطی را نادیده گرفته باشم کذب محض است.

به گزارش سایت گل به نظر می رسد اظهارات دهنوی با آنچه در خبر منتشر شده روی سایت هیئت فوتبال اصفهان آمده همخوانی داشته باشد زیرا در آن خبر هم نامی از حضور بازیکنان برده نشده و تنها از رضا فتاحی مسئول نقل و انتقالات باشگاه نام به میان آمده است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391