برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مدیر برنامه دهنوی: من حق امضا ندارم؛قاسم خودش باسپاهان امضا کرده

پنجشنبه، ۱۳ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۵۷ — گل

مدیر برنامه های دهنوی درباره اظهارات او توضیحاتی داد:روز گذشته دهنوی بعد از حضور در تمرینات پرسپولیس گفته بود مدیر برنامه هایم اشتباه کرد و با دو تیم قرار داد بست.

قاسم دهنوی

مهران عالی بور که اکنون در کانادا به سر می برد در این باره گفت:من متوجه منظور قاسم نشدم. مگر من به عنوان مدیر برنامه حق دارم به جای بازیکن قرارداد امضا کنم؟ من نقش مشاور داشتم و نمی توانم قرارداد ببندم.
او ادامه داد:هر دو قرارداد در کمیته انضباطی وجود دارد. قرارداد با سباهان و برسبولیس را هر دو خود قاسم امضا کرده و من فقط قرارداد با سباهان را به عنوان مدیر برنامه او در کنار امضای وی و امضای مدیر باشگاه مهر و امضا کرده ام اما اگر قراردادی با برسبولیس وجود دارد که من حتی بعد از امضای دهنوی هم آن را امضا کرده باشم همه مسئولیت را می بذیرم. من روزی که قاسم با برسبولیس قرارداد بسته اصلا تهران نبوده ام.
وی در مورد اینکه عاقبت این برونده چه می شود هم گفت:کمیته انضباطی رای می دهد .من نمی دانم چه نتیجه ای خواهد داشت و تلفن قاسم هم خاموش است و از او خبر ندارم.سباهان قراردادی که با دهنوی داشته را ثبت کرده و اگر قرار است آن را فسخ کنند باید طبق قانون دلیل موجهی وجود داشته باشد. اینکه آیا دلیلی دارند یا نه را من بی اطلاعم. در مجموع این موضوعی است که در کمیته انضباطی باید حل شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391