برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

درخشان: مدیرعامل پرسپولیس باید از خانواده پرسپولیس باشد

سه‌شنبه، ۴ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۵۳ — باشگاه خبرنگاران

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: نمی‌دانم رویانیان به چه دلیلی می‌خواهد برکنار شود ولی امیدوارم جایگزین رویانیان بتواند به پرسپولیس کمک کند.

حمید درخشان

حمید درخشان گفت: کسی که جایگزین رویانیان می‌شود باید پرسپولیسی باشد رویانیان خیلی به پرسپولیس کمک کرد و زحمت کشید ولی از لحاظ فنی و تخصصی نتوانست به پرسپولیس کمک کند.

وی ادامه داد: رویانیان درتیم پرسپولیس خیلی هزینه کرد و عملکرد بدی در این مدتی که در پرسپولیس بود نداشت ولی رویانیان مدیریت مالی خوبی نداشت و ندانسته که هزینه‌ها را کجا باید استفاده کند.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص اینکه یک فرد فوتبالی باید مدیریت پرسپولیس را در دست بگیرد گفت: جایگزین رویانیان باید یک فرد فوتبالی و از خانواده پرسپولیس باشد و همچنین از مشکلات پرسپولیس باخبر باشد تا بتواند این تیم را در این فصل به جایگاه خوبی برساند.

حمید درخشان در پایان در مورد تاثیر بی ثباتی مدیریتی پرسپولیس در نتایج این تیم خاطر نشان کرد: مطمئنا بی ثباتی مدیریتی در پرسپولیس در کسب نتایج نسبتا ضعیف این تیم تاثیرگذار بوده است. باید به شخصی که جایگزین رویانیان می‌شود باید حداقل ۳ سال فرصت بدهند تا برنامه ریزی کند و کار انجام بدهد تا برای پرسپولیس کارایی داشته باشد زیرا با دادن یک یا ۲ سال زمان نمی‌توان نتیجه خوبی گرفت.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391