برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

حکم محرومیت ایرانپوریان به خاطر دوپینگ باطل شد

پنجشنبه، ۲۰ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۴۰ — فارس

کمیسیون بدوی رسیدگی به تخلفات دوپینگ فدراسیون فوتبال رأی خود را در خصوص محمد ایرانپوریان بازیکن تیم تراکتورسازی اعلام کرد.

به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، در خصوص تخلف محمد ایرانپوریان بازیکن تیم تراکتورسازی تبریز به دلیل مصرف قطره چشمی یک درصد پردننیزون (براساس تجویز پزشک و با استناد به نسخه ارائه شده به کمیته پزشکی) این کمیسیون با توجه به بررسی‌ها و تحقیقات به عمل آمده مبنی بر ورود ماده ممنوعه به بدن بازیکن از طریق قطره چشمی و به واسطه اینکه مصرف دارو برای درمان بیماری ورم ملتحمه بوده که طبق آیین نامه نیازی به درخواست TUE نیز نداشته است و بازیکن هیچ تقصیر یا غفلتی نکرده و راه ورود را هم بیان کرد است.

بر همین اساس از لحاظ انطباق موضوع با آیین نامه این کمیسیون، طبق بند ۲ ماده ۷۷ آیین نامه ملی مبارزه با دوپینگ، فدراسیون فوتبال بازیکن را واجد استفاده از این بند خاص از ماده مرقوم دانسته و حکم ابطال محرومیت وی را صادر کرد

رای صادره طبق آیین نامه ملی مبارزه با دوپینگ داخلی از ۱۹ تا ۲۲ خرداد قابل اعتراض در کمیسیون استیناف آرای دوپینگ فوتبال است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391