برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

درودگر :مشاجره همیشه هست

شنبه، ۲۲ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۵۱ — باشگاه خبرنگاران

درودگر مدیر عامل باشگاه ملوان انزلی گفت : جلسه بگذارند ، من حرف می زنم . از دور نمی شود سر وصدا کرد.

صادق درودگر

درودگر مدیر عامل باشگاه ملوان انزلی گفت: احمدزاده شکایت کرده است. خوب اینکه مسئله بزرگی نیست که من بخواهم نگران با شم . معمولا برای کسی که شکایت می‌کند یک جلسه می گذارند. خواهان و خوانده درآن جلسه پس از تفهیم شکایت به ذکر دفاعیات خود می پردازند. من هم آماده ام تا در هر دادگاهی که به آن دعوت شدم رفته و با مدرک صحبت کنم . خوب این قبیل جلسات برای حل مشکل است. ترسی ندارد. احمد زاده بیاید ، ما هم می آییم.

وی در مورد نقل و انتقالات تیمش گفت : لیست ما هنوز کامل نیست و نیاز به یک هافبک بازی ساز داریم که به زودی به تیم اضافه می شود. البته یک بازیکن آزاد خارجی هم در نظر داریم که اگر تایید شد به ما ملحق می شود.

وی ادامه داد : در ثبت قراردادها مشکلی نداریم زیرا مشکلی از بابت پرداخت بدهی نیست . تاج ، نبی و حسن زاده در جریان کامل مسائل مالی باشگاه ملوان هستند .موضوعی برای پنهان کردن وجود ندارد . به سازمان لیگ و کمیته انضباطی ، خود ما اعلام کردیم چقدر بدهی داریم . مطالبات هر چه باشد پرداخت می کنیم .

وی در ادامه اظهار داشت : ما در نامه ای از سازمان لیگ خواستیم بدهی ۲۵۰ میلیون تومانی باشگاه ملوان انزلی را از محل درآمد ما در سازمان پرداخت کند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391