برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ابراهیمی: رویانیان پسرخاله من نیست اما باید ۱۰ سال در فوتبال بماند!

شنبه، ۸ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۱۷:۴۲ — باشگاه‌خبرنگاران‌جوان

پیشکسوت و کارشناس فوتبال ایران گفت: محمد رویانیان مدیرعامل پرسپولیسی‌ها پسرخاله من نیست اما معتقدم که وی باید حداقل تا ۱۰ سال دیگر در فوتبال بماند.

ناصر ابراهیمی

ناصر ابراهیمی اظهار داشت: بسیار خوشحال و خرسندم از اینکه محمد رویانیان در سمت مدیرعاملی خود ابقاء شد اگر چه بر وی خرده گرفته می شود که ورزشی نیست اما مدیر قوی و با تدبیری است که توانسته پرسپولیس نوینی را که همه انتظار آن را دارند مهیا سازد و با وجود رویانیان سرخپوشان به فوتبال حرفه ای تر روی آوردند چرا که کادر فنی این باشگاه همواره از افرادی انتخاب می شوند که اگر حتی نتیجه نمی گرفتند با فوتبال روز دنیا آشنا بوده اند و توانسته اند بر روند بازی بازیکنان این باشگاه تأثیر بسزایی داشته باشند البته باید تأکید کنم که رویانیان به هیچ وجه پسرخاله من نیست و تاکنون برای من قدمی هم برنداشته که من بخواهم از وی تعریف و تمجید نابجا بکنم.

اما بر این باور استوار هستم که وی حداقل باید تا ۱۰ سال دیگر در فوتبال ایران بماند زیرا براحتی در رسانه‌ها حرفش را می زند و از کسی ترسی ندارد و اگر هم حرفی می زند پای حرف خود می ایستد و اگر می گوید که باشگاه پرسپولیس را به سمت و سوی حرفه ای شدن می برد به واقع این کار را انجام می دهد و با باشگاه های خارجی برای نیل به این هدف، قرارداد می بندد و حتی به تعامل با برزیلی‌ها بر می آید.

پیشکسوت و کارشناس فوتبال کشورمان تصریح کرد: نکته مهمی که در فوتبال ایران نادیده گرفته می شود و همواره به آن باید توجه کرد این است که ما باید در حفظ امثال رویانیان ها، فتح اله زاده‌ها و دادکان‌ها کوشا باشیم و نباید اجازه بدهیم که آنها به راحتی از فوتبال ما جدا شوند.

وی تصریح کرد: ما نباید نان را به نرخ روز بخوریم زیرا هدف ما و رویانیان‌ها تعالی فوتبال ایران است و با برکناری آنها تنها تیشه به ریشه فوتبال کشور می زنیم ، ما باید کاری کنیم به جای تهدید مدیرانی همچون رویانیان برای آنها فرصت سازی کنیم درست است که او ورزشکار نیست اما در امر مدیریت به هیچ وجه از مسئولیت خود عقب نشینی نکرده و از هیچ تلاشی در این سمت کوتاهی نکرده است.

ابراهیمی خاطر نشان کرد: تا روزی که ما به فکر تغییر و تحول های نا به جا هستیم نباید انتظار داشته باشیم که باشگاه های ما عملکرد خوبی داشته باشند و در پی آن هم تیم ملی قدرتمندی داشته باشیم ما باید به افراد اصلح تر اجازه بدهیم که به کار خود ادامه بدهند نه اینکه مانعی برای آنها شویم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391