برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ادعای عجیب علیپور: می‌خواستند با تیر مرا بزنند

چهارشنبه، ۲۶ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۴۳ — گل

یکی از آقایانی که محرومش کرده بودیم دست به اسلحه شده بود تا مرا با تیر بزند. این‌ها حقیقت هستند ولی ما نمی‌ترسیم. من حاضرم آبرو، سلامتی و جانم را برای کاری که می‌کنند بدهم.

علیرضا علیپور

علیرضا علیپور به نکته جالبی اشاره کرده است. او که حالا پرچم‌دار مبارزه با اتفاقاتی خارج از قاعده طبیعی فوتبال است در این مصاحبه تاکید کرده که پشتش قرص است و از این چیزی نمی‌ترسد. او می‌گوید: ما مشکلاتی داریم طبیعتا دوستانی که علیه‌شان حکمی صادر می‌شود سعی می‌کنند حقشان را بگیرند. می‌روند پرونده تشکیل و شکایت می‌کنند.

او ادامه می‌دهد: طبیعتا ما زیر ذره‌بین هستیم و اگر کاری کرده باشیم با ما برخورد می‌شود ولی دوستان بدانند ما ازاین چیزها نمی‌ترسیم ...

علیپور ادامه می‌دهد: من قبل از این‌ها و بیشتر از این‌ها تهدید شده‌ام مثلا در ماجرای منشور اخلاقی یکی از همین آقایانی که محرومش کرده بودیم آمده بود دم اتاق من و آقای عزیزمحمدی با آب اسید ۱۲۵۰ صورت ما را بسوزاند یا مثلا تهدیدهای جانی زیادی بوده، یکی از آقایانی که محرومش کرده بودیم دست به اسلحه شده بود تا مرا با تیر بزند. این‌ها حقیقت هستند ولی ما نمی‌ترسیم. من حاضرم آبرو، سلامتی و جانم را برای کاری که می‌کنند بدهم.

علیپور سپس درباره شایعاتی که درباره‌اش وجود دارد می‌گوید: از همه دوستان می‌خواهم اگر چیزی در مورد من می‌دانند افشا کنند اگر نکنند بزدل هستند!

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391