برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

نقل و انتقالات ۱۰ روز دیگر تمدید شد

سه‌شنبه، ۱۸ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۳۲ — گل

با تمدید مهلت نقل و انتقالات به مدت ۱۰ روز معادلات ستاره های فراری از بدنسازی به هم خورد.انها که می خواستند آخر هفته یک دفعه یاد عشقشان به مردم بیفتند !

تعلیق استقلال و پرسپولیس از ثبت قراردادهای رسمی خود در هیات فوتبال به علت شکایت طلبکاران...این خبر پر آب و تابی بود که چند هفته قبل اعلام شد.رییس کمیته انضباطی در حالی که می کوشید تا زست کوین کاستنر در فیلم تسخیرناپذیران را بگیرد اعلام کرد این حکم حتما اجرا خواهد شد.حالا اما بازی عوض شده.استقلال و پرسپولیس بدون هیچ توجهی به این حرف‌ها یاران خود را گرفتند اما ثبت نکردند.انها خود می دانن که لیگ بدون این دو تیم آغاز نخواهد شد مخصوصا با توجه با اینکه سال جام جهانی است و بازریکنان ملی پوش دو تیم باید در اوج باشند.حتی اگر سال جام جهانی هم نبود استقلال و پرسپولیس از لیگ کنار گذاشته نمی شدند.

به هر حال نقل و انتقالات ۱۰ روز دیگر تمدید شده.این خبری است که رییس هیات فوتبال استان تهران هم آنرا تایید کرده.

حالا معادلات ذهنی نقل و انتقالات تغییر می کند.ستاره هایی که قرار بود روز اخر نقل و انتقالات یکباره یاد عشقشان به مردم بیفتند حالا ۱۰ روز دیگر برای سرکار گذاشتن تیم خود وقت دارند.

با اینحال ستاره هایی که می خواستند در روز اخر نقل و انتقالات به بهانه عدم توافق با تیم خود رفتن به لیگ های عربی را تنها چاره خود اعلام کنند حالا دستشان رفته داخل پوست گردو...

باید دید که استقلال و پرسپولیس در این ۱۰ روز برای ثبت ستاره های خود چه راهی را در پیش می گیرند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391