برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

استقلال هیچ پلانی برای جناح راست ندارد:اگر خسرو نماند

یکشنبه، ۱۶ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۲۴ — گل

چند سال قبل وقتی خسرو حیدری به سپاهان رفت استقلال درست مثل همین روزها در شوک قرار گرفت.پلان استقلال جایگزین کردن آندره لوییز بود که با وجود درخشش در دربی توفیق خاصی نیافت.

بازخوانی پرونده آندره لوییز ۲۸ ساله در استقلال می تواند نکات جالبی را برای خوانندگان سایت گل به همراه داشته باشد.لوییز بازیکن خوبی بود و در چند بازیبزرگ هم کیفیت فنی خود را به نمایش گذاشت.مشکل لوییز اما این بود که از روز اول ورود به ایران اورا به عنوان جانشین خسرو حیدری به هواداران معرفی کردند و همین قصه بار روانی بسیار سنگینی را روی این بازیکن نا آشنا به ایران وارد کرد.لوییز زبان انگلیسی هم بلد نبود و نه ازدستورات کادر فنی چیزی می فهمید و نه از حرف های خبرنگاران.تنها فابیو بود که گاهی برایش چیزهایی ترجمه می کرد.آندره لوییز و همسرش در تهران نه دوستی داشتند و نه می توانستند ارتباطی برقرار کنند.دوست آنها زن و شوهر همسایه بودند که زبانشان خوب بود و به این دو نفر انگلیسی و فارسی یاد می دادند.اتفاقا هرچه فارسی و انگلیسی آندره بهتر شد کیفیت کارش بالاتر رفت اما فشارهای روانی اول فصل روی او و دیر پیوستنش به استقلال اجازه نداد تا در ترکیب این تیم جا بیفتد.شاید استخدام یک مترجم می توانست خیلی به لوییز کمک کند اما خساست باشگاه سبب شد تا استقلال نتواند خرید جدید خود را در تهران جا بیندازد.
نفر بعدی استقلال در جناح راست هر که باشد مثل آندره لوییز خواهد بود.یعنی بدون برنامه و از سر اجبار و از همه مهمتر پس از پایان فصل بدنسازی به تیم اضافه خواهد شد.نفر بعدی نه از نظر بدنی به تیم نزدیک است و نه با تفکرات مربی آشناست.نفر بعدی استقلال در جناح راست نمی تواند خیلی زود خود را به تفکر امیر نزدیک کند.
استقلال حالا در جناح راست فقط فردین عابدینی را دارد که هم می تواند مدافع راست بازی کند و هم هافبک راست.فردین بازیکن جوان و آینده داری است و سابقه بازی در استقلال را هم دارد.اگر امیر قلعه نویی بتواند از وارد شدن فشارهای جانشینی حمودی روی او بکاهد عابدینی می تواند خودی نشان دهد.با این همه استقلال هیچ برنامه ای برای جناح راست ندارد غیر از امیدواری به ماندن خسرو حیدری.اگر خسرو یکبار دیگر دست استقلال را در پوست گردو بگذارد کار آبی پوشان دشوار خواهد بود.البته باید دید امیر قلعه نویی چه سیستمی را انتخاب می کند.شاید مثلا ۳-۳-۴سیستم تیم باشد و امیر از نفرات میانی مثل جمشیدیان در پست بازوی راست استفاده کند.
شاید هم آبی پوشان دوباره در دقیقه ۹۰ دنبال یک هافبک راست بگردند که امیدواریم به سرنوشت اندره لوییز دچار نشود

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391