برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

استیلی: برای پیشرفت نیاز به کار در پایه داریم

سه‌شنبه، ۱۱ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۱۱:۴۵ — فارس

مدیر مسئول آکادمی باشگاه پرسپولیس گفت: می‌خواهیم در فوتبال پیشرفت کنیم و برای این کار نیاز به راه‌اندازی آکادمی‌های فعال داریم.

حمید استیلی در جلسه عقد تفاهم‌نامه باشگاه پرسپولیس با وزارت ارتباطات و فناوری برای استفاده از باشگاه‌ پیام گفت: وزیر ارتباطات دید خوب و ورزشی دارد. قرار است از امکانات باشگاه پیام برای پیشرفت در فوتبال پایه استفاده کنیم و در این راستا خدماتی را نیز به پرسنل این مجموعه ارائه کنیم. همانطور که می‌دانید در رابطه با تیم‌های پایه کمبودی وجود دارد. سردار رویانیان در یک سال و نیمی که در پرسپولیس حضور داشته در بخش پایه فعالیت خوبی کرده است. از او خواستم به دو مسئله مهم اهمیت بدهد. یکی رسیدگی به پیشکسوتان که در همین راستا شرکتی به نام پیشکسوتان تشکیل شد که اکثر آنها را بیمه کرد و دوم در رابطه با تیم‌های پایه است که آکادمی باشگاه افتتاح خواهد شد.

وی ادامه داد:‌باید به این مسائل بها داده شود. اگر می‌خواهیم پیشرفت کنیم نیاز داریم که از تیم‌های پایه استفاده بیشتری کنیم. قرار است در تمام کشور فعالیت ما ادامه داشته باشد و آقای پورحسن برای انجام این کار زحمت زیادی کشیده است. می‌خواهیم با همکاری یکی از باشگاه‌های بزرگ دنیا مدرسه فوتبال تشکیل دهیم و در همین راستا نیازمند فضاهایی مثل خوابگاه و محل تمرین هستیم. سعی ما این است که از تمامی پیشکسوتان و افراد بادانش فوتبال استفاده کنیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391