برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

فابرگاس: ما درهر ورزشگاهی که بازی می کردیم، می خواستند که ما ببازیم

یکشنبه، ۹ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۱۴ — گل

بردن برزیل برای جام جهانی به ماروحیه می دهد

سسک  فابرگاس

سسک فابرگاس ستاره باتجربه تیم ملی اسپانیا به دلیل مصدومیت نتوانست در بازی تیمش در مرحله نیمه نهایی جام کنفدراسیون‌ها مقابل ایتالیا به میدان برود ولی حالا آماده است و می تواند در بازی فینال، در مصاف با برزیل ماتادورها را همراهی کند.

او در گفتگویی ویژه ، به آنالیزشرایط اسپانیا در آستانه این بازی حساس پرداخته و از فینال رویایی ورزشگاه ماراکانا صحبت کرده:

*بازی ایتالیا را از روی نیمکت شاهد بودی.وقتهای اضافه چطور بود؟ خیلی عصبی کننده بود.نه؟

این اولین باری بود که بازی را از بیرون زمین می دیدم.کشنده بود.همان بهتر است که بازی را از داخل زمین دنبال کنی

*این بار پنالتی سرنوشت ساز را ناواس زد.در یورو۲۰۰۸ تو پشت این پنالتی قرار گرفته بودی

بله وناخواسته این اتفاق افتاد.من فکر می کردم که پنالتی سرنوشت ساز را ماتامی زند، چون حس می کردم که پیرلو پنالتی اش را خراب می کند. ولی قرعه به نام خسوس ناواس افتاد.او گفت که این اولین پنالتی ای بوده که می زند و فوق العاده هم زد.

*حالا فینال رویایی پیش روست. شما انگیزه های زیادی دارید

بله.ولی ما درهر ورزشگاهی که بازی می کردیم، می خواستند که ما ببازیم. این مسائل به ما کمک می‌کند که رشد کنیم و بیشتر به ما انگیزه می دهد. تیم ما از نظر روانی آماده است تا دربازی یکشنبه تمام توانش را به کار بگیرد.این فینال رویای است.ماهایی که اینجا هستیم، هیچ وقت مقابل برزیل قرار نگرفته ایم و برای این نسل، هیچ بازی ای بهتر از این بازی نیست

*به برد فکر می کنید؟

برزیل بهترین تیم تاریخ از نظر کسب جامهای قهرمانی است و کسب پیروزی مقابل آنها فوق العاده خواهد بود.

*نیمار.پسر خوبی است؟

(می خندد) بله.به نظر پسر خوبی می رسد. او بازیکن خوبی همه هست و سرنوشت ساز است و شوتهای خوبی هم می زند.پاسهای خوبی می دهدو دیدگاه خوبی دارد. از بازی او خوشم می آید

*سسک به فینال می رسد؟

حالم خوب است. مصدومیتم یک ترس یکباره بود.سابقه مصدومیتم دراین ناحیه بد است. البته دو سال خیلی خوب را پشت سرگذاشته ام ولی این مصدومیت مرا ترساند. البته فهمیدم که مشکلی جزئی است و حالم برای بازی کردن خوب است

*سسک از اعتماد کامل دل بوسکه برخوردار است؟

در دو سال اخیر من ثبات بیشتری در تیم ملی داشته ام وحس مهم بودن می کنم

*باحضور چابی، اینیستا و بوسکتس در بازی بااروگوئه بهتر از بارسلوناهم بازی کردی

دو شیوه متفاوت بازی کردن را پیش رو داریم. در روز بازی با اروگوئه، من آزادی محض در حرکت کردن داشتم و در بارسا جایگاهمان تعریف شده تر است. اینها فاکتورهای خیلی خوبی هستند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391