برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

فتح اله زاده تاکید کرد: ازجباری شکایت می کنم،کوتاه هم نمی آیم

شنبه، ۲۹ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۳۲ — گل

. نشان افتخار‌آمیز شوالیه افتخاری در زندگی من است زیرا بعدها خیلی‌ها این نشان را خواهند گرفت و می‌بینید چه کسانی به این نشان دست پیدا می‌کنند.

علی فتح الله زاده

مدیرعامل باشگاه استقلال یک بار دیگر تاکید کرد که به هیچ عنوان از شکایتش از جباری نخواهد گذشت و او ر ا به دادگاه خواهد کشاند تا اتهام خود را ثابت کند.
فتح اله زاده که از صحبت‌ها و ادعای مجتبی جباری بسیار شاکی شده بود در مصاحبه ای تاکید کرد از جباری شکایت کرده و معاونت حقوقی باشگاه در حال پیگیری این موضوع است.حرفهای فتح اله زاده نشان می دهد که او از این قضیه کوتاه نمی اید و تا آخر پای شکایت خود از جباری خواهد ماند و حتی اجازه وساطت را به کسی نخواهد داد.

شکایت من به خاطر اعاده حیثیت است. نشان افتخار‌آمیز شوالیه افتخاری در زندگی من است زیرا بعدها خیلی‌ها این نشان را خواهند گرفت و می‌بینید چه کسانی به این نشان دست پیدا می‌کنند. برای من افتخار است که می‌توانم از اتحادیه اروپا نشانی بگیرم. این نشان هم پولی نیست. اینکه جباری به نشانم توهین کرده ایرادی ندارد اما اینکه مرا متهم می‌کند از پول باشگاه برای خودم نشان خریدم تهمت است.خیلی دوست دارم ببینم جباری چطور اثبات می‌کند که از باشگاه پول برداشتم یا خیر. برای من مهم است که هوادار این موضوع را بداند. نه تنها از باشگاه پولی برنمی‌دارم بلکه از جیب خودم به باشگاه کمک هم می‌کنم. حالا جباری به من تهمت زده و می‌خواهم بدانم که از کجای باشگاه این پول را برداشتم. اگر اثبات کرد
آبروی من می رود. اگر نه باید پاسخگوی تهمت های خود باشد.من نه کوتاه می آیم و نه اجازه می دهم کسی وساطت کند.استقلال ملک شخصی من نیست که پولش را بدارم.هیات مدیره و دیوان محاسبات هستند و بودجه من را با ذره بین نگاه می کنند.چطور می توانم از بودجه باشگاه پول بردارم و برای خودم خرج کنم؟جباری تهمت بدی زده و من تا آخر این قضیه را پیگیری می کنم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391