برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پیغام فتح اله زاده به همکاران: پول برسانید...پول

چهارشنبه، ۲۶ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۱۶ — گل

برگزاری نشست با اعضای هیات مدیره درست در شب قبل از ارسال فهرست نهایی به ای اف سی دلیلی ندارد غیر از مطرح کردن مشکل بی پولی. مشکلی که مانع از حفظ جواد نکونام شده.

تعهدات مالی استقلال در سال گذشته هر چه هست را فراموش کنید.استقلال همین حالا برای حفظ جواد و جذب آندو و جذب دو بازیکن خارجی حداقل به یک تا دو میلیارد تومان پول نقد نیاز دارد تا بتواند بخش اول قسط های نفرات تیم را پرداخت کند.معمولا باشگاه نفرات را در ابتدای فصل با ۳۰ درصد پرداخت‌ها شارژ می‌کند اما استقلال حتی توان پرداخت ۲۰ درصد اول کل تیم را هم ندارد چرا که دو سه بازیکن هستند که از سال قبل آنقدر طلب دارند که باشگاه هرچقدر هم به آنها بدهد چوب خطشان پر نمی شود.

جلسه هیات مدیره در سایت رسمی باشگاه به جلسه ای برای حمد و ثنای مدیرعامل گزارش شد.جایی که اعضای هیات مدیره که انگار نه روزنامه می خوانند و نه در جریان جذب بازیکنان هستند تازه برای اولین بار در جریان اخبار نقل و انتقالات قرار گرفته و بعد از اطلاع از جذب این بازیکنان یکدل و یک صدا به حلوا حلوا کردن مدیرعامل باشگاه پرداخته اند.آنچه در گزارش رسمی نیامده نیازهای مالی استقلال در دو هفته آینده است که خوشبینانه ترین حالت آن همان برآورد دو میلیاردی است که در خوشبینانه ترین حالت هیات مدیره حتی توان جذب یک چهارم آن را هم ندارد.

هیات مدیره استقلال سال قبل در میان هجم عظیم اسپانسر آوردن های فتح اله زاده_۹میلیارد برای یک فصل در تاریخ استقلال سابقه نداشته –تقریبا کار مفیدی انجام نداد غیر از زنگ زدن به وزیر برای پرداخت مطالباتی که تا به امروز هم پرداخت نشده.

شک نکنید اگر حتی یک ریال توسط هیات مدیره به باشگاه پرداخت می‌شد فرد مسوول نمی گذاشت این قضیه به نام حاجی تمام شود.سکوت اعضای هیات مدیره در سال قبل به دلیل کم کاری مالی آنهاست.

این وسط حدس زدن دلیل اصلی جلسه کار دشواری نیست.فتح اله زاده می کوشد بخشی از بار مالی باشگاه را به هیات مدیره منتقل کند.او تمام توان تیم اقتصادی خود را به جذب پول برای نکونام و حتی آندو موکول کرده و می کوشد برای آخرین بار بختش با هیات مدیره را برای درآمدزایی امتحان کند.

استقلال بدهی های فراوانی دارد و قرار نیست تنها یک نفر دنبال پول بدود و بعد بقیه دور میز جمع شوند و او را تشویق کنند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391