برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

فیفا ومحرومیت فدراسیون فوتبال کامرون به خاطر دخالت دولت در فوتبال

جمعه، ۱۴ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۱۲ — گل

فدراسیون فوتبال کامرون از شرکت در تمام تورنمنت های پیش رو محروم شده است. این محرومیتی است که از سوی فیفا درنظر گرفته شده و دلیل این محرومیت، دخالت دولت در امور فوتبال دراین کشور است.

سپ بلاتر

این خبر در حالی اعلام شد که کامرون با کسب یک پیروزی و سه امتیاز یک بازی حساس در صدر جدول رقابت های مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۴ در منطقه افریقا در گروه «آی» قرار گرفت ولی این محرومیت ممکن است مانع از برگزاری بازی حساس و سرنوشت ساز کامرون دراین دوره از رقابت‌ها مقابل لیبی که روز ۶ سپتامبر برگزار می شود، گردد.

در بیانیه منتشره از سوی فیفا می خوانیم:« کمیته اضطراری فیفا تصمیم گرفته تا فدراسیون فوتبال کامرون را به دلیل دخالت دولت در امور فوتبال محروم نماید. در طول دوران محرومیت ، تیم ملی کامرون قادر نخواهد بود تا در هیچ تورنمنت محلی، قاره ای و یا بین المللی، چه در عرصه ملی و چه در عرصه باشگاهی و حتی بازیهای دوستانه حضور یابد.»

درادامه می خوانیم:« درطول این مدت فدراسیون فوتبال کامرون و هیچ یک از اعضای آن و مقامات رسمی هم قادر به حضور در برنامه های رشد و پیشرفت فیفا یا کنفدراسیون فوتبال آفریقا و دوره های آموزشی نخواهند بود.»

بدین ترتیب کمیته ای برای انتخاب رئیس جدید فدراسیون فوتبال کامرون تشکیل خواهد شد. این درحالی است که زمان مشخصی برای این کار مشخص نشده ولی قطعا انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال کامرون می بایست قبل از برگزاری بازی بعدی این تیم درمرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۴ برگزار شود ودرغیر این صورت با غیبت کامرون دراین بازی حساس مقابل لیبی، شاید آنها مجبور به خداحافظی زودهنگام با امیدهایشان برای حضوردرجام جهانی شوند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391