برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ناراحتی امیر قلعه نویی از علیپور

سه‌شنبه، ۲۵ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۰۸ — گل

قلعه نویی از حرف های علیپور شاکی است.احضار دوبازیکن استقلال به کمیته انضباطی و مصاحبه صریح علیپور علیه یکی از دوستان امیر سبب ناراحتی شدید او شده.آیا یک مصاحبه داغ در میان است؟

امیر قلعه‌نوعی

بحث عدم حضور میم.عین در کنار استقلال حالا بیش از هر زمان دیگری استقلال را با مشکل مواجه کرده.این دلال فوتبال که نامش در لیست منشوری های فصل نقل و انتقالات قرار گرفته تبدیل به محل مناقشه جدیدی بین دبیر ستاد رسیدگی به تخلفات حرفه ای در فوتبال و سرمربی باشگاه استقلال شده.
«با کسی تعارف نداریم. باشگاه استقلال زیر نظر وزارت ورزش فعالیت می‌کند و تا جایی که ما در جریان هستیم در جلسه رسمی کمیته مبارزه با مفاسد ورزشی که در حد وزارتخانه تشکیل شد این پرونده مطرح و نامه‌ای رسمی به رئیس هیات مدیره و مدیرعامل باشگاه ابلاغ شد و رونوشتی از آن را هم به ما دادند که شخصی با این مشخصات حق حضور در زمین‌های ورزشی را ندارد
می‌دانم مدیرعامل باشگاه استقلال به قلعه‌نویی تذکر داده و قلعه‌نویی گفته که این آقا در زندگی شخصی‌اش است و خبر داریم برای اینکه این فرد سر تمرین نیاید تذکرات لازم داده شده است. اگر آنها بر موضع خود اصرار داشته باشند تصمیم دیگری خواهیم گرفت.شکایت‌هایی علیه ایشان مطرح شده و چند بازیکن معروف استقلال گزارش‌هایی دادند و این پرونده مفتوح است. اگر آنچه آنها گفته‌اند صحت داشته باشد قطعا تصمیم دیگری گرفته خواهد شد.»
این صحبت هایی است که بر علیه م.ع صورت گرفته. کسی که چند سالی است با امیر قلعه نویی رفیق شده .کم نیستند دوستانی که به امیر قلعه نویی توصیه کرده اند تا او را از کنار خود حذف کند چرا که اعتقاد دارند وجهه امیر را خراب می‌کند اما امیر قلعه نویی خصوصیتی دارد که اگر کسی از کسی بد بگوید حرفش را قبول نمی کند.
سال قبل چند بار با باشگاه استقلال از مجاری مختلف نامه نگاری شد و خواهان حذف این شخص از مجموعه استقلال شدند.مدیر عامل باشگاه هم بارها در محافل مختلف اعلام کرده که این شخص در استقلال سمتی ندارد .حتی به دلیل همین حرف‌ها و حساسیت‌ها این شخص مدتی از تمرینات اساتقلال دور شد تا حساسیت‌ها فروکش کند.حالا بر سر قصه شکایت چند بازیکن صاحبنام استقلال به کمیته تخلفات اداری داستان داغتر شده.
احضار دو بازیکن استقلال یعنی جمشیدیان و نظری به این کمیته و بعد مصاحبه علیپور باعث شده تا امیر قلعه نویی عصبانی شود.شاید به زودی یک مصاحبه داغ از امیر قلعه نویی را شاهد باشیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391