برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

شهرام قویدل، سوژه شبکه خبری صدای امریکا!

یکشنبه، ۱۶ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۲۰:۳۱ — گل

براداران قویدل که به عنوان اسپانسر باشگاه پرسپولیس در فوتبال ایران شناخته شدند، پس از دیدن یک بستر مناسب در گیلان، به قصد بدست آوردن بازار این استان دست به خرید اقساطی داماش زدند

شهرام قویدل

شنبه شب شبکه ی خبری صدای امریکا در یک برنامه تحلیلی به کنکاش در عملکرد و نحوه ی ورود شهرام قویدل در فوتبال ایران پرداخت. در این برنامه عنوان شد که وی ابتدا از طریق سرمایه گذاری در جمع آوری خودروهای اسقاطی به ستاد سوخت نزدیک شد و در پی آن با استفاده از رابطه ای که با رویانیان برقرار کرده بود و داشتن مجوز ورود ماشین آئودی و اپل توانست اسپانسر باشگاه پرسپولیس گردد.
در این برنامه ادعا شد که علی رضا قویدل که همیشه در کنار قویدل حضور داشته است، خواهر زاده انوشیروان (محمد) رویانیان بوده است. در ادامه به بخشی از تخلفات شهرام و بهرام قویدل در این برنامه اشاره شد که در نهایت موجب گردید تا آنها در دو برهه راهی زندان گردند، دستگیری که در پی شکایات تعداد زیادی از مردم مال باخته ای روی داد که به قویدل جهت دریافت ماشین های اقساطی اعتماد کرده بودند.
همچنین به نحوه ورود قویدل به باشگاه داماش و قصد وی در سرمایه گذاری در صنعت چای کشور نیز پرداخته شد که سرانجام شهرام قویدل پس از دستگیری در ابتدای امسال و سپردن وثیقه از سوی برادران قویدل، آنها حدود دو هفته ای هست که در دسترس قرار ندارند. لازم به توضیح است که باشگاه داماش گیلان در پی محرز شدن تخلفات براداران قویدل مجددا تحت اختیار قوه قضاییه کشور قرار گرفته است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391