برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

حقیقی خطاب به کامبوزیا: آقای محترم اگر شما مدیرعامل شوید من نیستم

چهارشنبه، ۱۲ تیر ۱۳۹۲، ساعت ۱۸:۳۶ — فارس

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: آقای کامبوزیا اگر شانس به تو رو کرد و مدیرعامل شدی مطمئن باش من در پرسپولیس نمی‌مانم.

رضا حقیقی

رضا حقیقی در خصوص صحبت‌های محمد جعفر کامبوزیا که ارتباطی با بازیکنان و کادر فنی اظهار داشت: واقعاً من برای آقای کامبوزیا بسیار متأسف هستم چون ایشان هنوز نمی‌دانند مانند تمام دنیا و مخصوصاً آسیا چطور باید مقابل دایی سر تعظیم فرود آورد.

وی افزود: ایشان هنوز مدیرعامل نشده نشان داده که خیلی دوست دارد حتی از خارج از ایران درباره پرسپولیس حرف بزند. از روزی هم که اسمش در پرسپولیس مطرح شده، ایشان را ندیده‌ایم و فقط در مطبوعات مصاحبه‌اش را خوانده‌ایم. ایشان فقط حاشیه ساخته و غیر از این کاری برای پرسپولیس نکرده است.

حقیقی ادامه داد: آقای کامبوزیا، نه شما را می‌شناسم نه مثل آقای دایی دوست دارم شما را بشناسم اما مطمئن باشید اگر شانس به شما رو کند و مدیرعامل پرسپولیس شوید مطمئن باشید با اجازه آقای دایی من نیستم. پس بهتر است دست از سر این تیم بردارید تا رویانیان و دایی کارشان را با خیال راحت انجام دهد.

وی در پایان یادآور شد: من متأسف هستم برای کسانی که به جای اینکه به فدراسیون خود برسند به دنبال این هستند تا خود را به هر طریقی که شده به تیم فوتبال بچسبانند. ما باید دایی و رویانیان را حفظ کنیم و به جای بها دادن به این آقایان سعی کنیم تا از حضور آنها در فوتبال به خاطر دوری از حاشیه جلوگیری شود. نباید این آقایان به خودشان اجازه دهند پس از دو روز که فقط اسمشان مطرح شده احترام کسانی مثل دایی که دنیا او را قبول دارد و رویانیانی که همه زحماتش را دیدند بشکند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391